Acıbadem kanalizasyon açma mesleğinde sadece bu iş için bile kamerasız ekipman kullanan firmaları gördükçe biz gerçekten üzülüyoruz. Çünkü insanların tesisatları değerlidir ve hiç boru kaçağı yada kırılması gibi sorun yokken sadece tahmin ve bazı sensör sinyalleri ile hareket etmek hatayı da beraberinde getirebilir.

Tuvalet tıkanırsa ilk yapılacaklar nelerdir?

Acıbadem kanalizasyon açma işleminde şu anda sitemizde iletişim numaralarımız bulunmaktadır ve ilk aşama bizleri direk aramaktır. Bu sırada varsa tuvalet pompası o suyu oradan gitmesini sağlayın. Yoksa naylon branda ile küveti sarın ve bu kokuyu biraz engelleyecektir. Su küvetten taşmak üzere ise ve pompa yoksa bir tas bulun ve onu kovaya doldurup evinizdeki farklı bir tuvalet hattına yada banyo giderine dökün. Acıbadem lavabo açma şuanda 99 TL kapmanyada !

Firma olarak neler yapıyoruz?

Acıbadem kanalizasyon açma uğraşında 7/24 göreve hazırız ve aslında tıkanan sular değil içine atılan atıklardır. Bu peçete, kâğıt mendil, saç, sakal, plastik maddeler, yemek artıkları, makyaj kalıntıları, bozuk para bile olabilir. Onları tuvaletten tek tek çıkartmıyoruz ve bunun yerine sizin tesisat boru çapınız örneğin 10 cm ise daha ilerde apartman ana gideri 20 cm çapında olabilir ve buraya düşürmeyi başarırsak daha fazla verim alınacaktır. Acıbadem tuvalet açma sadece 150 TL hemen arayın.

Bu işlem nasıl yapılıyor?

Acıbadem kanalizasyon açma ödevimize uzun süre önce çalıştık ve her defasında kameralı kanal açıcının nimetlerinden hep faydalandık. Boru çapı kadar olabilen yada farklı bir başlık ile atık parçalama, su püskürtme (150 bar) kuvveti ile bize sonuna kadar güvenebilirsiniz. Acıbadem tıkanıklık açma tüm tıkanıklık problemlerinde yanınızda.

acıbadem kanalizasyon açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93