Akatlar tıkanıklık açma profesyonel makine sistemleri ile sadece 49 TL servis bedeli ile hizmetinizdedir 0551 231 83 55 ten bize ulaşabilirsiniz. Pro tesisatçı tıkanıklık açma konusunda aynı gün içinde hizmet vermektedir.

Akatlar Tuvalet Açan Tesisatçı

Akatlar tıkanıklık açma firmamız desteği ile bazen özellikle hazır yiyecekleri tüketirken sonunu pek düşünmeden tuvaletlere, lavabolara atılan minik veya iri parçalı çeşitli gıdaların sorun açtığı durumları lehinize çevirmeniz de mümkündür. Donmuş hayvansal yağlar, pizza ve hamburger parçaları, düzenli olarak satın alınan ve bazı parçalarının çöp kovası eksikliğinden dolayı çeşitli tesisat içlerine gönderilmesi bunlara birer örnek olabilirken, biz firma olarak bu durumlarda neler yapıyoruz hemen sizlere anlatmak istiyoruz. Akatlar tıkanık gider açma olarak atıkların şu andaki form durumu, ne aşamaya geldiği, hangi bileşenlerden oluştuğu, sertlik durumu gerçekten önemlidir. Hamur ve et ve çeşitli yağlardan oluşan kalıntıyı birkaç ay boyunca hatta durumu biraz daha zorlaştırırsak daha uzun bir vakit itibari ile hatlarda bekletmeyi düşünün. Zamanla ne olacaktır? Katılaşacak ve plastik borulara yapışacaktır. Onların yerlerini dış yüzeyden görmemiz imkansızdır. Sensör yardımı ile veyahut kamera kullanarak boru içlerinde ne kadar oluşum varsa onları bulmamız mümkündür. Elbette bunu yaparken yer tespitini de es geçmeden hangi aşamadan başlanarak temizliğin özellikle farklı bir temizlik aparatı takılarak yapılacağına da karar verebiliyoruz. Hal böyle olunca ve özellikle bazı yumuşatıcı ve atıkların daha kolay çıkmasını sağlayacak kimyasalların da uygulanmasını da işin içine eklersek muazzam düzeyde bir çalışmayı sizlere vaat ediyoruz.

Akatlar tıkanıklık açma ile boru çaplarının boyutlarının çok önemli olmadığı ve en miniğinden 200’lük gibi borulara varıncaya kadar uygulanabilecek tekniklerimizden yararlanmak ister misiniz?

Akatlar Tıkanıklık Açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93