Alibeyköy su kaçağı tespiti pimaş, kombi, robot cihaz ve özel kimyasallarla bulunmaktadır. Hizmetlerimizi alibeyköy ve çevresine vermekteyiz.

Alibeyköy su kaçağı tespiti sıcak su bağlantısı olan kombi ile önemli bilgiler eklemek istiyoruz. Kombideki sıcak su bağlantısını sökeriz ve körleme işlemini yaparız. Test yapılmaya başlanır ve cihaz ile basınç ölçümü başlatılır. 9’un altına düştüğünde kaçak var demektir ve 9’un üzerinde ise sağlam anlamına gelecektir. Hasarlı borunun tam yeri tespit edilir ve hemen yenisi takılır. Basıncın hiç düşmediğini düşünelim! Bu durumda sıcak su hattını takip eden tuvalet, banyo, mutfak gibi temiz su hatları da kontrol edilir. Robot cihaz ile boru içi denetim yapılabilir ve detaylı görüntü aldığımızda sonuç daha başarılı olacaktır. Sizlerde Alibeyköy su kaçağı tespiti telefon numaralarımız ile garantili ve memnun kalacağınız hizmet anlayışını profesyonel şekilde bizlerden almak istiyorsanız asla gecikmeyin ve bizleri hemen şimdi arayın.

Pro Tesisatçı Alibeyköy Su Kaçağı

Alibeyköy su kaçağı tespiti tuvalet, banyo ve mutfak gibi bölümlerde kullanılan çatlak ve kırıkların oluşması yada eğim, kireçlenme gibi sorunların anlaşılması için kullandığımız kameralı robot sistemimiz ile anında problemi anlamamız mümkündür. Robotun sevilen bir özelliği asla kırma-dökme olmadan tıkalı kısımları açabilmesidir. Sadece tıkanıklık değil hasar varsa onları da görmemiz ile zamandan kazanmamızı sağlamaktadır. Alibeyköy su kaçağı cihazlı tesisatçınız gelişmiş teknolojileri en yakından izlemeye çalışan ve bu alana önemli bir bütçe ayırarak cihazların başarılı ölçümlerini sizlere sunan kaliteli bir firma olup, aklınıza gelen çok karışık ve çeşitli tesisat işlemlerinde bize ulaşabilirsiniz.

Alibeyköy su kaçağı tespiti dar boru çaplarına bile rahatlıkla girebilen robotumuzu hangi sorun oluşursa kullanabiliriz, onu anlatmak istiyoruz. Ana borularınızda hasar olduğundan şüphe duyuyorsunuz yada çökme sorunu yaşadınız ve boruların kontrol edilmesini mi istiyorsunuz. Tuvalet sifonu yada çeşmesi her açılışta zayıf mı geliyor? Üst komşunuzun tuvaleti her kullanmasından sonra damlacıklar sizin tuvalet tavanından gelmeye devam mı ediyor? Duş alıyorsunuz ahizeden su tazyikli akmıyor mu yada suyu çekmiyor mu? 3 farklı cihazımız ile başarıyı garanti ederken, personelimiz sizinle hep iletişim halinde olacak, bulduklarını sizle paylaşacak ve onarım başlayacaksa mutlaka sizden onay almak isteyecektir. Gizli kapalı yada üstün körü hizmet almak istemiyorsanız, bizleri arayın.

alibeyköy su kaçağı tespiti

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93