Altunizade kanal açma firmamız ile sıkıntı yaşadığınız tuvalet , lavabo ve ana gider tıkanıklıklarını ırmadan açıyoruz. Pro tesisatçı kanal açma ; klozet, lavaboyu, küvetinizi kullanamadığınız zaman zarflarında bizleri arayarak o bölgeleri atıkları temizlemek için bizden destek alabilirsiniz. Kalıcılık şirket prensiplerimiz arasında yer alırken hemen çözüm üretecek uzman bir kadromuz yer almaktadır.

Tıkalı Kanal Açma ve Temizliği

Altunizade kanal açma ustalarımız ile elektronik cihazların verimliliğini artırmak için bazı özel ayarlar ve analiz yöntemlerini cihaza tanımlayarak ilgili kısımlarda araştırma yapabiliyoruz. Bu daha çok iç bölmesine hava basabildiğimiz yada düzenli olarak su akışı sağlanan kısımlarda dıştan ses analizi yaptığımız aşamalarda daha çok verim almamızı sağlar. Örneğin, 5 dakika veya 60 dakika içerisinde cihazı belli bir noktaya ekleriz ve oradaki geçen sesler ile iç kirlilik olan kısımları hemen bulabiliyoruz. Evinizdeki alakalı tüm boruları tek tek açmak ve onları değiştirmek yerine sadece sorunlu olanı bulmak için pratik bir yöntem değil mi? Ne dersiniz? Altunizade kanalizasyon açma işlemlerimizdeki çalışma alanımız şofbenlere ait su tesisatlarında da devam etmektedir. Şehir şebekesi bazen kireç bakımından pek çok ili geride bırakacak noktalara ulaşabilir ve burada yine ses detektörü ile şofbenin sıcak su gönderdiği boruları dıştan analizini yapabiliyoruz. Elbette şofbende arıza olmadığı koşullarda bu tip konular daha fazla verim almamızı sağlar ve birkaç dakika içinde ilk veriler cihaz tarafından canlı olarak gördüğümüz göstergeler ile hemen bizlere iletilecektir. Kireç birikmesinde kanal temizliği yapmıyoruz ve direk boruyu değiştirme işlemleri ile yardımcı olabiliriz.

Altunizade kanal açma ofisimizdeki ana yardımcınız kirlilik olan bölgelerdeki alanları açmak üzere yetiştirilmiş özel ekibimizdir.

altunizade kanal açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93