Ataşehir Ferhatpaşa tıkanıklık açma firmamız içerisi atık dolu olan tuvalet ve lavabo gider kanallarını açmak için son teknoloji cihazlarla makineli tıkanıklık açma servisi sunmaktadır. Kırmadan kameralı kanalizasyon açma cihazı olan servisiz. Gider açma hortumu yerine kanaldan bilgileri toplayacak, görüntü sağlayacak kamerayla tıkanıklığın sebebini kırmadan bulma, araştırma işlemlerini yapabiliriz. Bina, apartman, iş yeri ve daha nice binalarda tıkanıklık açma, kanalizasyona atıkların geçmemesi demektir. Bazı atıkları için geri çıkartılabilecek türde nesneleri robot aygıtın bazı işlevsel aparatları ile yerine getirebiliriz. Bazı durumlarda ise direkt açıcı yayı göndererek suyun bile kanalizasyona akamadığı katmanlardaki atıkların bütünlüğü ufalayacak, küçültecek türde bazı yay sistemleri göndeririz. Klasik tekniklerle kıyaslayacak olursak yayın uzunluğu 10’larca metre uzayabilmekte ve cihazın atık parçalaması için kullandığı titreşim dalgaları ile rahatça kanalizasyonla buluşması sağlanır.

Ferhatpaşa Tuvalet Açma

Ferhatpaşa tıkanıklık açma personelimiz asla amatörce değil uzman ve deneyimlerini konuşturarak müdahale eder. Lavaboların evyelerinde yer alan tıkanıklıklar yine servis hizmetlerimiz arasındadır. Yalnız metal bölüm küçük diye sorunun da hızlıca tamamlanabileceği düşünülmemesi gerekir. Biz defalarca bu üniteyi söktük, temizledik ve geri taktık. Su borulardan biraz çıkabilir, önlemini alırız. Metal kısım dikkatli çıkartılmalı ve temizliği biraz kolay olmasına karşın, alt kısmındaki süzgeç bölümü de itinalı şekilde tarafımızca temizlenir. Sadece burada tıkanıklık olması daha ilerdeki gider borularında olmasına nazaran daha iyi bile diyebiliriz.

Ataşehir Ferhatpaşa tıkanıklık açma makineli pimaş gideri açma işlemleri yapan firmayız. Bu işin sırrı nedir? Pimaş açma makinesinin zararı var mıdır? Gider çapından çok küçük olan çelik malzemeli ve kesici tarafı olmayan yay sisteminin robot cihazdan gelen titreşimleri ileterek atıkların parçalanmasına ve tıkanma açma işlemleri yapmasına izin veriyoruz. Ferhatpaşa tıkanıklık açma firmamıza bir telefon araması yaparak adresinize hemen ustalarımızı gönderebiliriz.

ataşehir ferhatpaşa tıkanıklık açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93