Ataşehir kanal açma için firmamızı arayın robot cihazlarla ve kamera sistemleri ile tıkanan gideri aynı günde açalım. Gider açma uzmanlarımız etrafı kirletmeden profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Ataşehir kanal açma aynı gün hizmet anlayışına sahip ve müşterilerimizin fazla bekletilmemesi için yeterli sayıda araç filosu ve ekiplere sahiptir. Otel ve restoranlara ait işletmelerde yoğun şekilde kullanılan tuvaletlerde bir an önce bu kısımların açılması gerekmektedir. Bunu sağlarken birkaç gün sonra tekrarlamaması çok önemlidir. Biz bunun bilincinde olarak gider içinden müdahale etmemizle beraber eğer tekrarlama sorunu görülürse ücretsiz yeniden servis çalışması yapmaktayız. Ataşehir gider tıkanıklığı açma için özel kampanyalar yapmış bulunmaktayız.

Kanal Açma Kampanyası

Ataşehir kanal açma ayrıcalıklardan yararlanmak ve özellikle kampanyalı tarifelerimizi incelemenizi öneriyoruz. Tesisatın içi kahverengi ve siyaha yakın şekilde oluşan atık maddeler ile dolabilir. Klozetin dip kısmında yani zemindeki fayansa yakın olan bölmesinde biraz su bulunur. Rezervuar sistemden devamlı olarak tedarik edilen bu ünite ile o bölgede su kalmaya devam edecektir. Amaç kokunun hızlıca tuvalet ve diğer ev içi bölgelerine yayılmasını engellemek üzere olacaktır. Yalnız gider boruları da aynı şekilde tamamen su ile dolu değildir. Ayrıca ne kadar az kullanırsanız ve içinde atık birikintisi varken bunu yaparsanız bu maddeler iyice yapışacak ve yerinde duracaktır. Tuvaleti yoğun kullandığınızı düşünelim. Sifonu çektiniz ve su akıp gitti. 7.ci metredeki atıklara sizce etkisi ne kadar olur? Su o bölgelere gelince akış hızı yavaşlar. Bu nedenle atıklar sürekli orada kalmaya devam edecektir. Biz 7 metre örneğini verdik fakat ilk 30 metre temizliği sağlayabiliyoruz. Zaten bir ev tesisatı için bu kadar mesafe yeterlidir. Gelişmiş ve çok yönlü temizlik, kamera takip ekipmanları ile bunu yaparken fiziksel olarak atığın iyice yakınına gelerek tam olarak etkili olacak şekilde müdahalemiz yapılacaktır.

Ataşehir kanal açma olarak atık maddelerin uzun süre hatlarda kalmasına izin vermemenizi öneriyoruz. Çünkü her zaman pompa ile açılması tekrar kullanılması süreci işe yaramayabilir. Boru hasarı, sızdırması oluşursa maalesef sonuç giderek kötümser bir hale gelebilir ve ataşehir gider açma bizleri mutlaka arayınız.

ataşehir kanal açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93