Avcılar su kaçağı tespit yapan tesisatçılar başında Çözüm Merkezi kameralı sistemler kullanarak servis vermektedir. Alanında uzman tesisatçılar ve gelişmiş teknoloji ile aynı gün içinde hizmet almak için bizi arayınız.

Avcılar su kaçağı tespiti yangın hidrant su kaçağı bulma makinesi kullanan firmadır. Depo, bina, büyük binalarda kaçak varsa bu sorun hidrant su sızıntısından dolayı olabilir. Özel geliştirilen bilgisayarlı sistem ile tarama yapılacak olursa alanın boyutuna göre belli bir süre sonra sızıntı noktaları kırmadan bulunabilir.

Avcılarda Tesisat Kaçağı Tespit Çalışması

Avcılar su kaçağı tespit yapan tesisatçılar kırmadan hidrant borusu su sızıntısı bulma çalışmaları yürütmektedir. Geniş alanlardan bahsettiğimiz için araştırılması normal su sızıntılarına göre biraz daha detaylı olacaktır ve teklif almak için ekiplerimizi arayabilirsiniz. Oldukça fazla su sistemi olmasından dolayı ertelememeli ve itfaiyenin bu su hattını kullandığını düşünerek kesinlikle profesyonel destek almalısınız. İlgili binanın derinliği, uzunluğu, bina projesi gibi bilgileri bizlere temin ederek daha gerçekçi ve konuyu temelden çözecek kararlar alabiliriz. Her zaman hidrantlarda sorun olmayabilir. Vana, su borusunda sızıntı size bu türde bir kaçak olarak fikir oluşturmuş olabilir. Ortada açığa çıkan ses dalgası varsa dedektör ile takibini yaparak tamamen yerini saptama işlemlerini uygulayabiliriz.

Avcılar su kaçağı tespit yapan tesisatçılar hidrant hattı borularında robot cihazla kaçak tespiti yapan firmadır. Kırmadan robotla su sızıntı bulma işlemleri çalışmalarımızda sıcak su kaynaklarından bahsediyorsak eğer kameralı su kaçağı tespiti termal kamerası ile dıştan taramalar yapılabilir. Tıpkı hidrantlarda olduğu gibi çok az miktarda sızıntı bile olsa test pompası takılması sonucunda o kaybın ne derecede olduğu ve hasar miktarını da ölçebiliriz. Elbette yazımızda bahsettiğimiz şekilde bizleri bilgilendirirseniz sorunlarınız kısa sürede çözüme ulaşacaktır.

İletişim Bilgileri

TEL : 0212 674 69 83

GSM : 0533 355 94 93

WEB : sukacagitespitiavcilar.com

avcılar su kaçağı tespit yapan tesisatçılar

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93