Bahçeşehir kanal açma tesisat firmamız tarafından tuvalet açma , lavabo açma ve tıkanıklık açma işlemlerimiz sırasında tıkanıklığın ana kaynağı olan bölgelerde analiz yeteneği gelişmiş olan cihazlarımız ile kapsamlı şekilde tespitlerde bulunabiliyoruz.

Atık Su Tıkanıklığı Robotla Açılır

Bahçeşehir kanal açma müessesemiz ile boru içi kirlenme ve boruları kırmaya kadar gidebilecek olası sonuçlarda firmamız ile uzman bir destek almak ister misiniz? Sokağa bakan kısımlarda dış bölümlerde mazgal kısımlar bulunur ve yolda geçen bazı kişiler buralara çeşitli maddeler, yabancı cisimler atabilir. Özellikle yağmur yağdığı zamanlarda bunun sıkıntısını mazgal bölgede taşkınlar olurken yaşayabilirsiniz. Pet şişe, teneke kola, mendil kılıfları gibi maddeler boruları tıkamış olabilir. Ne mazgala zarar verelim ne de bu atıkları orada bırakalım. Cihazımız ile kanal içi temizlik yapılmadan önce maddeleri çıkartalım ve gider içinde varsa bazı maddeler yine aynı bölgede özel parçalama, püskürtme cihazlarımız ile o yolları tamamen arzu ederseniz açabiliriz. Bahçeşehir kanal açma bayimiz ile önemli ölçüde büyük şekilde risk almadan ve hatta gider içlerinde en ufak zarar meydan getirmeden temizlik cihazlarımızı kullanmaya devam ediyoruz. Lağım kokuları atıkların boruda kalması sebebi ile oluşur ve sadece kokusu sizin eve değil, komşularınıza bile ulaşabilir. Klozeti kullanmak istemeyebilirsiniz ve bazı dönemler ise sifonu 10’larca defa kullansanız bile en ufak faydası olmaz. Klozet dip kısmında suyun bir kısmının sürekli durmasını sağlayan bölge vardır ve buradaki eksikliğin olup olmadığı önemlidir. Boru kırılması, buradan akıntı yapması varsa yine elemanlarımız kamera ile bunu araştırıp onarmak için çaba sarf edeceklerdir. Her hâlükârda atıkları kimyasal ile olsa bile yumuşattıkça, oradan su yardımı ile elektronik cihaz gücünden yararlanarak temizleyebiliriz.

Bahçeşehir kanal açma firmamızdaki makul rakamları şimdi öğrenmek ister misiniz? Yabancı cisim ve atık madde temizliği alanında zor ve biraz külfetli çalışmalar olsa bile biz size destek olmak istiyoruz.

Bahçeşehir Kanal Açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93