Bahçeşehir kanalizasyon açma hizmeti için 0551 231 83 55 nolu telefon numaralarımızı arayınız. Kanal açma hattımızı arayıp belki telaşla en çok istek aldığımız sorunlardan biri apartman içi oluşan atık kokularıdır ve parfüm, deodorant, koku gidericiler ile üstesinden gelinemeyecek kadar önemlidir.

Bahçeşehir Tıkanıklık Açma

Bahçeşehir kanal açma bu iş için pratik bir yol geliştirdi ve yurtdışında sırf bu iş için üretim işleminden geçen cihazları tek tek araştırdık. Hangisi diğerine göre daha üstün, daha verim alabiliriz ve müşterilerimize mahcup olmayalım diye düşünürken kanal açıcı cihaz ile karşılaştık. Siparişini vereli uzun süre geçti ve yeni modellerini de sürekli envanterimize ekliyoruz. Çağın getirdiği son teknoloji olup atık kokularını bakın nasıl yok ediyor. Bahçeşehir kanalizasyon açma görevlilerimiz tesisatların kullanılmasında sıkıntıyı yok etmenin formülünün atıkların tutunduğu, yapıştığı ve artık neredeyse boru içinde yer edindiği kısımdan ayrılması ile mümkün olacağının farkındadır. Bunun için ne kadar güçlü tutunmuş olsa bile oradan çıkartmaya çalışmalıyız. Ayrıca bahçeşehir tuvalet açma ve lavabo açma hizmetleri için bizi arayabilirsiniz.

Bahçeşehir kanalizasyon açma personelimiz atıkların üzerine bulunduğu alanı tamamen kaplayacak şekilde kimyasal çözücü dökümü yapar ve örneğin 40 metrelik tesisat borusu varsa hepsini kaplamaz kamera ile gördüğümüz için sadece atık kısmına bu işlem yapılır. 10-30 dakika için yumuşama olur ve tazyikli suyu küçük aralıklarla atığa göndeririz ve boru ortasına doğru olan bölümden itibaren çözünmesi, oradan uzağa gitmesi için kullanırız. Gerisi tesisat boyunca aynı işlemin yapılmasından ibaret hem atık, hem koku birlikte bu şekilde kurtulabilirsiniz.

bahçeşehir kanalizasyon açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93