Bahçeşehir robotla tıkanıklık açma tesisatçı firması olarak kırmadan dökmeden kameralı cihazlarla lavabo açma , kanal açma ve tuvalet açma hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Bahçeşehir robotla tıkanıklık açma olarak Başakşehir semtine servisimiz bulunmaktadır.

Bahçeşehir Tıkanma Açma

Bahçeşehir robotla tıkanıklık açma banyo gideri süzgecinin kırılması ve gideri tıkaması gibi durumlarda pimaş yıkama işlemlerinde basınçlı su sistemleri ile temizleme yapabilir. Banyo giderindeki tıkanmayı açmak için bazen pompada kullanılabilir. Şayet bunların işe yaramadığı zamanlarda ise robot makine ile müdahale edilmesi ve kamera ekipmanı ile kontrol edilerek çalışmaya son verilmesi güzel sonuç üretecektir. Bahçeşehir robotla tıkanıklık açma klozete yanlışlıkla düşen herhangi bir ürün, cisim, ambalajın klozeti tıkaması sorunu için kanal açma işlemleri yapabilir. İlk başta gözlem ile incelemeye geçilmesine önem veriyoruz. Tuvalette taşma, suyun geri tepmesi sorunları varsa alakalı gider içlerinde bir noktada durmuş olabilir. Klozete kaçan cismin boyutu ne kadar küçük ise kanal içinde genellikle gidebilmektedir. Ama ortada tıkanma problemi varsa kamera takarak sisteme bakılması çok önemlidir. Hem bu cismi hem de klozette tıkanmaya neden olan atıkların temizlenmesi için yerlerini bularak sisteme gönderilecek helezon çelik yay ile ek bir sorun da meydana getirmeden destek verilebilir. Son yazdığımız yay sisteminin sırf mekanik değil, cihaz ile sürekli bağlantısı olduğundan dolayı gönderilecek titreşim dalgalarının etkili şekilde kanalın içindeki maddeleri oynatarak ilerletebileceğini söyleyebiliriz.

Bahçeşehir robotla tıkanıklık açma otelin gider hattı, borusunda sürekli tıkanma olması, hastane, okul tuvaletinin taşması durumlarında ve okul lavabosuna bakım için pimaş temizleme işlemlerinde bizleri arayabilirsiniz. Basınçlı su sistemleri, kanaldaki tüm nesneleri ilk bahsettiğimiz ekipmandaki yay gibi itinalı olarak temizlenmesi dahil hepsini garantili sunabiliriz.

Bahçeşehir Robotla Tıkanıklık Açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93