Bahçeşehir tesisatçı cihazla su kaçağı tespiti , robotla tıkalı gider açma ve petek temizliği servislerinde bizi arayabilirsiniz. Bahçeşehir tesisat firmamız evlerinizi ziyaret ettikten sonra genelde boruların tıkanmasına sebep olan ev sakinlerinin atık sularlar beraber başka cisimleri de birlikte göndermeleridir diyebiliriz. Boru çatlaması, sızıntı oluşumu yada gürültüden dolayı rahatsız olmanız normal fakat asla vakit kaybetmeyin ve bizleri aramaktan çekinmeyin.

Bahçeşehir Tıkanıklık Açma

Bahçeşehir tesisatçı firmamızın görev alanlarından bir tanesi de lavabo musluğu su kaçağı şikâyetidir. Musluğu her açtığınız zaman metal gövde, sıcak yada soğuk bölümlerinden sızan suların sebebi, contanın işlevini yitirmesi yada iç bölgedeki suyu tutan gövdenin artık işe yaramaması olabilir. Tamiri kolay ve yedek parçası kolay bulunabilen bir bölüm olmasına karşın müşterilerimiz kendi başlarına yola çıkarlarsa geçici müdahale olarak sonuçlanabilir. Keza aynı lavabonun temiz ve atık su hatlarında sızıntı varsa lavabonun zeminini hatta fayans aralarına bile ıslatabilir, zarar verebilir. Küçük gibi görünen sorunların üstesinden gelmek ve biraz temkinli olmayı da düşünürseniz, tam araştırma ve teşhisten sonra kalıcı olarak sorunu ortadan kaldırmak istiyoruz. Bahçeşehir su tesisatçısı ustalarımız tarafından daha önce tecrübe edilen işlemlerden bir tanesi de klozetteki tıkanıklıkların akvaryum taşları yada benzeri sert cisimlerden dolayı olmasıdır. Evimizdeki pek çok kirli bölge olabilir ve özellikle vileda gibi sıvı temizleme aparatlarında kalan kirli suyu klozete dökerken içindeki cisimleri pek ayırt etmeyiz. Borularda ilerleyen ve klozeti farklı maddeler ile bir araya gelerek borularda tıkanmaya varıncaya kadar ilerlemesi kaçınılmaz son olabilir. Fakat bahçeşehir tıkanıklık açma iç haznelerden görüntü alabilen, hangi borunun, ne tarafında sızıntı yada giderin oldukça tıkalı olmasına sebep olan sorunları araştırmak ve son vermek çözüm merkezinin görev alanındadır. Hemen, bugün arayın ve personelimiz uzmanlığı ile sizlere şimdi yardımcı olsun. Ayrıca bahçeşehir tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti içinde bizi arayınız.

Petek temizliğinin sağlıklı yapılması ve temiz suyun tüm petek bölgesine yayılması ısının homojen dağılmasında çok etkili olduğu kadar dış ve iç cephelerde soğuk havayı içeri, sıcak havayı dışarı çıkartmamak da bir o kadar tasarruf yapmanızı sağlayacaktır. Özellikle kombi kullanan müşterilerimiz için bunu yazmak istiyoruz. Bahçeşehir tesisatçı ofisimizi şimdi arayarak peteklerdeki soğukluğun hava tahliyesi ile tam olarak giderilemeyeceğini ve iç kısımlarının temizlenmesi gerektiğini bilerek bizlere hemen ulaşabilirsiniz. Ortalama 100 metre kare ve üstündeki binanızdaki tüm kalorifer tesisatını birkaç saatte temizleyerek odanızın sıcaklığını daha ideal seviyelere yükseltmemizi ister misiniz?

bahçeşehir tesisatçı

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93