Balat tesisatçı servisi ile cihazla su kaçağı tespiti , tıkalı gider açma ve petek temizliği  gibi profesyonel cihazların kullanılması gerektiren hizmetler sunmaktadır. Alt kata su sızıntısı mı var ? Panik yok beton altı kamera sistemleri ile noktasal su kaçağı tespiti yapalım.

Balat Su Kaçağı Tespiti

Balat tesisatçı servis kalitesine o kadar güveniyor ki parça değişimi olduğu zaman bu işlemden dolayı sizlere garanti sunuyoruz. Otomatik rezervuar sistemlerdeki su kaçağı tespiti yapılırken bazen problem bu kısımda hiç su akışının durmaması olabilir. Rezervuar üstünde deliklerin tıkalı olmalı, filtrede sorun oluşumu, suyu tutma vazifesindeki conta kısmında problem neden olabilir. Bu süreçte eğer parça değişimi mümkünse hemen yapabiliriz. Pek olanaklı değilse birebir değişim uygulayabiliriz. Balat su kaçağı tespiti ve onarımı firmamız tarafından 1 yıl garantili bir şekilde yapılmaktadır.

Balat su tesisatçısı servisçilerimiz ile kısa zamanda ulaşım ve gün içinde bitirilecek tempo ile petek temizliği alanında uzman kadromuzu sizlere yönlendirebiliriz. Ortalama 120 metrekare gibi bir binada yaklaşık 6 civarı petek bulunabilir. 10 rakamını versek bile hepsini tam teşekküllü temizleyecek şekilde cihazlara sahibiz. Öncelikle peteklerde bazı ölçümler yaparak işleme başlasak iyi olur. Peteklerin yerleştirildiği bölgelerde bu ısıyı biraz engelleyecek oluşumlara da dikkat etmemiz ve gerektiğinde uyarmamız lazım. Petek içinde çok sayıda farklı madde olabilir. Çamur, tortu, kireç bunlara sadece birkaç tane örnektir. Bunları cihazlarla ihraç ettikten sonra binanızda ısı izolasyonu yaparsanız verim alabilirsiniz. Evinizin her odası mükemmel şekilde ısınabilir ve maksimum verim alırsınız. Ayrıca balat tesisatçı ile petek temizliği yaptırmanız mümkündür.

Balat tesisatçı çalışanları olarak borulara her ne düşerse düşsün, cihazlarımız ile o bölgelerde bakım yapmak yani tıkanıklık açma işlemi bizim işimizdir demek istiyoruz. Klozetleri uzun bir süre eğer kullanmadıysanız veya kullansanız bile sifonu çekmenizle atık madde gitmesine rağmen koku kalıyorsa kaçak olabilir. Klozet mermeri sızdırıyor veya boruda benzer problem olabilir. En nihayetinde hem atık hem de boru içi son durumu cihazlarla analiz etmemizi ister misiniz?

balat tesisatçı

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93