Başakşehir tıkanıklık açma firmamızda son teknoloji robot cihazlar kullanılarak hizmet 99 TL ye verilmektedir. Pro tesisatçı tıkanıklık açma tesisatçılarımızca güven problemi olmadan, atık temizlemede ne kadar kusur yada montaj hatası, büyük çapta sorun olduğu gibi konulara takılmadan, ne yapılması gerekiyorsa eksiksiz şekilde yerine getirecek bir ekibe sahibiz.

Başakşehir boru tıkanıklığı açan tesisatçı firmamız tıkanan tuvalet , lavabo , süzge. ve pimaşlara robot cihazlarla müdahalelerde bulunmaktadır. Tesisatta tıkanıklık olduğunda bir çoğumuz bireysel olarak açmaya çalışırız ancak riskleri göz arı etmemeliyiz.

Tıkanmış Gider Borusu Açılır

Başakşehir tıkanıklık açma faaliyetimizde sıkıntılı boru içi yerin tespiti sırasında santim ve metre cinsinden cihazımız konum belirler, haritalı destek sayesinde çok sayıda boru içinde kaybolmayız. Atıkları uygun aparatı tekrar takarak hızlıca temizleyebiliriz. Atık kokusu yayılması, sifondaki suların bol miktarda akmaması, bağlantı ağızlarında (atık sistemleri) sızıntı olması şeklinde oluşabilir. Sızıntı varsa zaten pürüzsüz bir beton olsa bile yavaş yavaş o kısımlardan içeriye doğru atığı çekecektir. Atıkları temizler, boruyu tamir edersek koku zamanla geçecektir, fakat bu şekilde bırakırsanız sorun asla kendiliğinden çözülemez.  Başakşehir tıkanık gider borusu açma tesisatlara müdahale eylemlerimizde benimsediğimiz ve tesisatlar üzerinde mükemmel düzeyde verim alınabilecek tekniklere önem veriyoruz ve bu anlayışla cihazlara yatırım yapmaya devam ediyoruz. Boru delinmeleri çok ileri atıklarla alakalı bir sorundur. Boru içten adeta kan kaybeder ve atık ağırlaşır, borunun iç kısımdaki koruyucu kısımlarını etkisiz hale getirir ve atıklar dışarı doğru gider. Bir zaman sonra bazı küçük canlıların borudan içeri girerek, klozete doğru yol aldığını bile görebilirsiniz. Böyle bir tesisatı kullanmaktansa bizleri arayarak gider içinden gözlem yapmak (kamera) ile sorunu anlamak daha etkili değil midir?

Başakşehir tıkanıklık açma uygulamalarımız ile temizlik, bakım, montaj, hasarlı bölgelerin teşhisi, çeşitli kimyasal ürünlerin verdiği plastik eritmesi sorunu ve daha çok sayıda oluşumları kamera ile gider içinden bulabiliyoruz.

başakşehir tıkanıklık açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93