Bayrampaşa tıkalı boru açma robot mekanizma bu iş için biçilmiş kaftan olup atıkların yerlerini bulmak ve onların bulduğu boru içleri, kenar köşeleri, su olmayan hatlar, kurumaya yüz tutmuş ve katılaşmaya başlamış boru içi bölgelerinde net olarak yerlerini keşfetmemizi sağlamaktadır.

Tesisatçı Bayrampaşa Tıkanıklık Açma

Bayrampaşa tıkanıklık açma cihazı küvet, mutfak, banyo, tuvalet, lavabo, WC, temiz su hatlarına dair tesisatlar gibi alanlarda her zaman kullanılabilir ve amaç tesisatı ve binayı parçalamadan, kapalı devre sistem olan bu ürünlerin içindeki maddeleri hızlıca olduğu yerden çıkartmaktır. Bayrampaşa tıkalı boru açma lavabolarınızın evyelerinin geniş olması daha fazla büyük ve irili ufaklı atıkların içine düşmesi sağlayacaktır. Örneğin bazı evyeler toka, küpe ve bazı plastik ürünlerin parçalarını kolayca içine alabilecek şekilde üretilmiştir. Bazıları oldukça dardır fakat yukarı doğru kaldırdığınızda ve bu şekilde unuttuğunuzda ne var ne yoksa lavaboya düşen parçaları hemen çekmektedir. Önemli bir eşyanız bu gidere düşmüş olsa bile biz yine kurtarmak için emek verebiliriz ve bunu yine aynı cihaz ile gerçekleştirmekteyiz.

Ek Hizmetler

  • Bayrampaşa tuvalet tıkanıklığı açma
  • Bayrampaşa lavabo tıkanıklığı açma
  • Bayrampaşa kanal açma

Bayrampaşa tıkalı boru açma lavabo evyesi kaldırılır yada direk duvardaki ara plastik bağlantı borusu çıkartılır ve cihaz kablosunun takılması sağlanır. Kameralı sistem olduğundan hem yön verir hem de atıkları buldukça su basarak daha ileriye konmasını sağlarız. Atık temizlemek, kanal açıcı cihaz ile hemen oluşmaktadır ve boru zedeleme ihtimali bile olmamaktadır.

bayrampaşa tıkalı boru açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93