Beykent tesisatçı olarak tüm su arızalarında bir telefon kadar yakınız. Profesyonel hizmetlerimizden faydalanmak için bizi aramanız yeterli. Pro tesisatçı olarak dairelerde oluşan su kaçaklarını kırmadan kameralı sistemle noktasal tespit etmekteyiz.

Beykent su kaçağı bulma

Alt daireye sızıntı var ve siz yerini buldurmak istiyorsanız doğru yerdesiniz firmamızda bulunan tesisat kamera sistemleri sayesinde su kaçağı noktasal olarak bulunur. Beykent su kaçağı bulma ekibi aynı gün içinde servis vermektedir. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayınız.

Diğer tesisatçılardan farkımız kullandığımız tesisat teknolojisidir , Her yolu denemenize rağmen açılmayan tıkanıklar için kanal açma makine sistemlerini kullanmaktayız. İyi ısıtmayan petekler için özel ilaçla ve yine petek temizleme makineleri kullanmaktayız. Artık tesisatta kırım döküm devri bitti sorunlar için yeni baştan tesisat çekilmesi külfetine girmeyeceksiniz. Beykent tesisatçı bu tür sorunlarda yanınızda.

Diğer Hizmetlerimiz

Teknolojiyi kullanarak verdiğimiz servisler dışında sıradan su tesisat arızaları içinde bizi arayabilirsiniz. Musluk tamiri , taharet musluğu değişimi , iç takım değişimi , duşa kabin montajı , yeni tesisat çekimi , yapı marketlerden alınan gereçlerin montajı garantili olarak yapılmaktadır. Yapmanız gereken sadece bizi arayıp bilgi almak.

beykent tesisatçı

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93