Beykoz Polonez tıkanıklık açma firması olarak tıkanan tuvalet, lavabo, banyo, küvet gibi yerleri açmak için görüntüleme cihazlarıyla makineli tıkanıklık açma hizmeti sunmaktayız. Lavabonun içerisine attığımız yemek artıkları ve yabancı artıklar lavabonun gider borusunu hemen olmasa bile belli bir süre sonra tıkar. Bu sıkışma noktası zamanla sertleşerek musluktan akan suyun bile borudan geçmemesine neden olur ve gidemeyen su lavabo yüzeyine çıkar. Tezgahın altından vermiş olduğumuz kameralı tıkalı lavabo açma cihazı sayesinde tıkanıklığın olduğunu hızlı ve kolay bir şekilde bulmaktayız. Bu cihazın aparatı olan açıcı yayı tıkanmanın birikme noktasına göndererek buradaki artıkları parçalayarak tesisattan aşağı gönderir. Bu lavabo açma işleminden sonra tesisata tekrardan bir kamera gönderilir. Bunun amacı ise tesisatın içerisinde herhangi bir pisliğin kalıp kalmadığıdır. Borunun içerisi tazyikli su ve ilaç karıştırılarak yıkanarak bir daha böyle bir tıkanıklık olmamasının önüne geçilmesi amaçlanır.

Polonez Tuvalet Açma

Beykoz Polonez tıkanıklık açma olarak en iyi kalite ve standart içerisinde banyolarda kırılmadan kanal açma ve tıkanmanın sebebinin bazı özel fonksiyon cihazlar ile çözüme ulaştırılması konusunda sizlere destek olmaktayız. Tıkanmaya en iyi gelen teknik bir nevi yıkamadır ve bunu da basınçlı sular ve su motorunun gücü ile yaparken, diğer taraftan bazı kameralar ile de net anlamda görüntü alıp, eksik alan bırakmıyoruz. Kırmadan tıkanıklık açma özel tıkanma açıcı ve pimaş yıkama cihazlarını kullanmaktadır. Yalnız bizim hedeflerimiz arasında daha çok robot sistemler olup, sıvı teması ile kanallarda köpürme ve bu şekilde sonuç almayı çok azınlıkta tutuyoruz. Çünkü her müşterimizin neredeyse bir, iki saat içerisinde tamamen açılmış durumda ve sorunsuz kanalları hak ettiğini düşünüyoruz. Söz gelimi eğer banyo gideri saçlar ile dolmuş taşmış ise su oradan çok zor geçer ve yukarıda belirttiğimiz basınçlı su tam 20 metre çelik halatların uzaması ile en verimli sonucu almamızı sağlamaktadır. Eğer tuvalet kokusu probleminin hemen giderilmesi isteniyorsa, orada atıkları kanalizasyona aktarmada daha etkili olan kıvrımlı yayları kullanıyoruz.

Beykoz Polonez Mahallesi tıkanıklık açma işlemi için konusunda uzman tecrübeli ekiplerin kullandığı bazı cihazlar vardır. Bu cihazlar kameralı olmakta birlikte tıkanıklık açmak için robotları mevcuttur. Cihazdaki kameralar ile tıkanıklık yeri tıkanıklık yeri tespit edilerek nokta atışı olacak şekilde işlem yapılmaktadır. Ancak bu tür cihazlar yüksek maliyetli olmaktadırlar ve her tesisat işi yapan firmada bulunmayabilmektedir. Bu yüzden ihtiyaca yönelik doğru firmalarla iletişime geçmek büyük önem art etmektedir.

beykoz polonez tıkanıklık açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93