Beylerbeyi su kaçağı tespiti için Pro tesisatçı firmamızı arayabilirsiniz kameralı sistemle tespit 99 TL dir. Su kaçağı tespiti yapıldıktan sonra tamiri için ayrıca fiyat verilir.

Beylerbeyi su kaçağı tespiti çalışanlarımız ile termal kamera sistemlerde birkaç dakikalık inceleme yaparak ilgili sızıntının nereye kadar geldiği ve nelere yapabileceğimizi görebilmekteyiz.

Su kaçağında son teknoloji

Beylerbeyi su kaçağı cihazlı tesisatçı ile sayısız ihtimalde karşınıza çıkabilecek atıklara karşı ne yaptığını bilen firmamızdan destek almak ister misiniz? Kireçlenen boruların bu aşamaya gelmesi her ne kadar uzun sürse de anlamak pek kolay değildir. Çeşmeden içtiğiniz suyun tadı garip gelmeye başlar. Su ısıtıcısının dibinde kireç miktarı artmış demektir. Bazen çamaşır ve bulaşık makineleri sırf kireçten ötürü bir hayli zorlanabilir. Kireçli suyu kullanan kombinin filtre mekanizması kirlenmeye başlar ve zaman cihaz arızası ortaya çıkabilir. Kireç yoğunluğu fazla olan suları tüketmek sağlığınıza zararlı olabilir. Şu anda mantıklı bir karar vermek istiyorsanız kesinlikle şüphelendiğiniz tesisatlar için bizleri arayın. Ekiplerimiz gelir ve kireç miktarı artmış boruları bulabilir. Bunun için aynı boruda kireçsiz ve kireçli kısımlar üzerinde toptan ses analizi yapmaktayız. Aralarındaki farklılık bar basıncına yansıdığı zaman zaten deforme olmaya yüz tutmuş ve yukarıdaki problemlerin ana kaynağı olan sorunu da hızlıca bulmuş olacağız.

Beylerbeyi su kaçağı tespiti ekiplerimizce çatlak boyutu, miktarı ve ne kadar yoğun şekilde su aktığını binalarınızda hızlıca incelemekteyiz. Buna neden olan belediye sularındaki aşırı kireç miktarı ve belki boru içi oksitlenme sorunu olabilir. Fakat su kaçağı konusunda uzman olan firmamızdan alacağınız teknik bakım ile tüm bunlar hayatınızda gerçekten önemli farklar getirecektir.

beylerbeyi su kaçağı tespiti

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93