Beyoğlu kanal açma hizmet alanları ; tuvalet açma , lavabo açma , kanalizasyon görüntüleme işlemleri tıkanıklık açma robotları ve kamera sistemleri kullanılarak yapılmaktadır. Beyoğlu için özel servis seçenekleri ile hızlı ekip gönderimi yapıyoruz.

Beyoğlu kanal açma meydana gelen tıkanmalara bağlı tesisatların kullanılamaz yada sürekli giderden dışarıya su sızdırılması gibi sorunlara karşı yanınızdayız.

Kanalizasyon Açma

Beyoğlu kanalizasyon açma ne yaptığını bilen ve boru içindeki oluşumlarda tahminlerden öte cihazlardaki göstergeler, canlı görüntüler, analizlerin yer alması ne kadar sağlam bir adım atıldığının göstergesidir. Bu amaçla firmamız gider çaplarına göre çok daha küçük olup, her yöne ve yukarı, aşağı dönemeçlere kolayca ilerleyebilen ithal bir cihaz getirdi ve sadece işimiz görüntü almak değil tam aksine asıl konsept kanal içi temizliğin uygulanmasıdır. Hemen bizimle iletişime geçerseniz daha fazla bilgiyi personelimiz telefon ile sizlere anlatacaktır. Beyoğlu kanal açma gider içinde maksimum 30 metre boyunca boruların içinden görüntü ve kanal açma vazifesinde bulunabiliriz ve söz konusu binanızdaki atık hatları olduğundan en az 5’lik yada 10’luk borular kullanıldığını söyleyebiliriz. Bunu yazmamızın amacı cihazın çapı 2 cm olup rahatlıkla gider içinde gezinmemizi sağlamaktadır. Beyoğlu tıkanıklık açma ve kanalizasyon görüntüleme ekiplerimiz iski yetki belgelidir.

Beyoğlu kanal açma asıl amaç zaten atıkların keşfinin yapılması ve tekrar tekrar büyümesini engelleyecek şekilde orada tutunmasının önüne geçmektir. Yapışkan bir sakız boru içinde çıkmakta ne kadar inatçı ise tam üzerine yaklaşık birkaç santim fark ile tazyikli suyu gönderirsek hemen ayrılacak ve borunun öbür ucuna doğru gidecektir. Bizim de amacımız tam olarak bu ve bunu başarabilecek kapasitedeyiz.

beyoğlu kanal açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93