Bina atık su gideri temizleyen firmalar olarak kameralı robot cihazlarla cihazımızı bağlayarak su gideri temizleme hizmeti vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde İstanbul‘un tüm semtlerine servisimiz mevcuttur.

Bina Atık Su Gideri Temizleyen Tesisatçı

Bina atık su gideri temizleyen firmalar tıkalı boruları tadilat yapmadan kanal açma makinesi ile temizleyen firmadır. Gider kanalı neden tıkanır? Bulaşık yıkadıktan sonra lavabom tıkanıyor, yıkandıktan sonra banyo gideri hep tıkanıyor, taşıyor gibi sorunların arkasında kanal içinde durağan kalan atıklar vardır. Tuvalet açma farklı tesisatlarda da duruma aşağı yukarı böyledir. Tuvalet açan tesisatçı fakat kesinlik elde etmek için lağım kanalında kamera kullanan pimaş yıkama firması olarak kırmadan, tadilat yapmadan tıkalı, tıkanmış atık borularını bularak başlıyoruz. Bina atık su gideri temizleyen firmalar kısa sürede kırmadan kanal görüntüleme kameraları ile tıkalı boruları bulmaktadır. Lavabo borusu tıkanması açma makinesi gibi her tür gider içinden işlemler yapılmaktadır. Örneğin, yağlanan, atık tutan, devamlı tıkanan lavabo giderlerini kırmadan açmak için kamerayla saptanan atık alanlarında küçük yaylar ile ilerletiriz. Pimaş yıkama daha derine ve en uzakta, en ücra köşede kalmış nesneleri yayı sokup çıkartarak değil, özel titreşim dalgaları ile pimaş çapındaki her alana değebilecek cihaz ile temizleriz. Atıklar tutunduğu yerden biraz ötede kalmasını sağlamak anlamsızdır. Gider açma kamerayla bakarak aşağı katlardaki gider içlerine düştüğünden emin oluruz.

Bina atık su gideri temizleyen firmalar garantili gider borusu tıkanıklığı açan pimaş temizleme servisidir. Tıkalı lavabo evyeyi kırmadan temizleyen, lavabo sifon arızası kontrolü, değiştirme, yenileme işlemleri kanal açma gibi sayısız işlemler yapılmaktadır. Küvet tıkanıklığı açma, tuvalet taşmasını önleyen, atık su kaçıran, koku yapan pimaş gider borularını kırmadan bulan, onaran firmamız daha nice işlemler ile garantili sonuçlar üretmektedir.

Bina Atık Su Gideri Temizleyen Firmalar

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93