Bina kanalı donmuş yağları açma yöntemleri tıkalı lavabo gider pimaşlarını kırmadan robot makineli cihazarla acıyoruz İstanbul geneli servis noktalarımız için iletşim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Pro tesisatçı son teknoloji makinelerle donmuş yağları çözmektedir ve kamera sistemi ile görüntüleyerek size bu işlemi göstermektedir.

Apartmanlar içerisinde tesisat borularının ortak kullanımı; apartman sakinlerinin çeşitli tesisat sorunlarını yaşanmasına neden olmaktadır. Banyo, tuvalet ve mutfak tesisatında yaşanan tıkanmalar veya tesisatta oluşan kaçaklar birden fazla ev sahibini mağdur ederken apartman sakinleri arasında sorun yaşanmasına da neden olmaktadır.

Bina Yağ Atıkları Nasıl Temizlenir

Mutfak tesisatı apartman içerisinde ortak bir kullanım yapısına sahip olduğu için, ev sahiplerinin tesisat içerisine bıraktığı atıklar bütün mutfaklarda tesisat sorunlarının yaşanmasına neden olmaktadır. Özellikle tesisat içerisine bırakılan yemek atıkları ve yağlar tesisata büyük zarar vererek tıkanmasına neden olmaktadır. Tıkanan tesisat içerisindeki sularda mutfaklardan geri gelmeye başlarken mutfak lavabosunun kullanımını engelleyecektir. Ayrıca mutfakta istenmeyen, hiç de hoş olmayan kötü bir görüntü oluşurken ev içerisine kötü bir kokuda yayılacaktır. Bu durumda ev sahiplerini zora sokacaktır. Tesisat içerisinde yaşanan bu tıkanıkları açmak, bina kanalı donmuş yağları açma yöntemleri ile tesisat yapısını temiz ve kullanılır bir hale getirmek ise bizim işimiz.

Donmuş yağlar nedeniyle tıkalı olan tesisatı açmak için kullandığımız son teknoloji cihazlar bizlere yardımcı olmaktadır. Bina kanalı donmuş yağları açma yöntemleri için öncelikle kullandığımız temizleyici cihaz sayesinde tesisat içerisindeki donmuş yağların oluşturduğu tabakaları kırmaya çalışıyoruz. Bunun için tesisat içerisine gönderdiğimiz özel temizleyici cihaz, yağların parçalanmasını sağlıyor. Bina kanalı donmuş yağları açma yöntemleri için daha sonra tesisat borusu içerisine bir fıskiye yardımı ile tazyikli su veriyoruz. Bu şekilde borular içerisinde kalmış olan yağ kalıntıları da iyice çıkmış oluyor. Verdiğimiz su ile birlikte bütün yağ kalıntıları temizlenerek tesisatın içi kullanılabilir hale gelmektedir.

Bina kanalı donmuş yağları açma yöntemleri için elimizde bulunan son teknoloji cihazları kullanarak kısa sürede sorunu çözebilir ve size temiz bir tesisat yapısı bırakabiliriz. Tabi biz temizleme işini yaptıktan sonra yine bina sakinlerinin tesisatı kullanırken tesisat içerisine atıkları ve yağları dökmemesi önemlidir. Yoksa kısa sürede aynı sorun ile karşılaşılması normaldir. Bina kanalı donmuş yağları açma yöntemleri hakkında bilgi almak, fiyatlarımızı öğrenmek için ise internet sitemizi ziyaret edebileceğiniz gibi iletişim numaralarından bizleri de arayabilirsiniz. İstanbul’un her semtine hizmet veren firmamız kısa sürede sizin yardımınıza gelecektir.

bina kanalı donmuş yağları açma yöntemleri

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93