Bostancı tıkanıklık açma hizmeti veren tesisatçı firmamızda tuvalet açma , lavabo açma ve kanal açma servisi aynı gün verilmektedir. Pro tesisatçı tıkanıklık açma hizmeti Bostancı semtinde verilmektedir.

bostancı tıkalı gider açmaTuvalet veya lavabo gideri tıkandı su gitmiyor ise dert etmeyin bizi arayın robot cihazlarımız ile tıkanıklığa anında müdahale edelim. Açılmayan tıkanıklıklara ücret almıyoruz içiniz rahat olsun. Şöyleki kanal içinde çökme yok ise robotlarımız tıkanıklığı mutalaka açmaktadır.

Beykozda Tıkanıklık Açan Tesisatçı

Bostancı tıkanıklık açma tesisat çalışanları olarak mutfaklarınızdaki lavabo evyesi içerisine düşmüş olan her türlü küçük taşlar, kirli yüzeylerin kalıntıları, meyve ve yemek artıklarının asıl sebep olduğu hatlardaki doluluk oranını tamamen ortadan kaldırmaya devam ediyoruz.

Bostancı tıkanıklık açma çalışmalarımızdaki ana konsept noktasal olarak sorunlu yer tespitinde bulunmamızdır. Unutmayın ki bir A noktasından başlayarak tüm boru çaplarını olduğu gibi temizlemeye çalışmak yani analiz kısmını, kamera ile gözlem yapma boru hasarları ve tıkanıklıkları görmeden bu işleme başlamak bir tesisatçıyı geriye götürecektir. Çünkü her ne kadar titiz cihazlara sahipsek de bazı borulardaki çatlamalar, hafif sızdırmaları da tespit ederek olası daha çok kötüye gitme gibi durumları ortadan kaldırmamız gerekiyor. Bu anlamda sorunlu kısımları cihaz ile işaretleme yoluna giderek o bölgelerde belki ıslak mendilin, küçük peçetelerin oluşturduğu kısımları da görerek işlemleri başlatıyoruz. Örneğin, lavabo içinde peçete kalıntılarının etrafında yer alan çeşitli gıda parçacıkları gördük. Hemen daha yakın kısmında biraz sızıntı yani boru hasarı ver diyelim. Kamera ile ne kadar iyileştirme yapabileceğimize bakarız. Bazı çatlaklar gerçekten kimyasal ile kapatılabilir ve kurumasını kısa süre içinde bekleyerek direkt atık temizliğine yine aynı cihazın farklı bir aparatı ile devam edebiliriz ve bunu birkaç metre öteleyerek değil o bina hizasından daha alçak konumlardaki hatlara ulaşıncaya kadar yerine getirebilecek potansiyele sahibiz.

Bostancı tıkanıklık açma ile bol miktarda atık dolu olan çok sayıda boru içlerini güvene almak mümkündür. Boru çaplarının daralması normal bir şeydir fakat bunun belirtileri de gün gibi ortada olduğu halde bizi aramamanız gerçekten hatadır.

bostancı tıkanıklık açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93