Caddebostan tıkanıklık açma servisi olarak son teknoloji robot cihazlarla kırmadan dökmeden tıkanmış lavabo açma ve tuvalet açma servisimiz mevcuttur. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Kadıköy semtine hizmet vermekteyiz.

Caddebostan Pimaş Açma

Caddebostan tıkanıklık açma ayaklı lavabo, ayaklı tuvalette pimaş açma işlemleri yapabilir. Lavaboda sifon arızası sıkıntısı koku yayma nedenlerinden bir tanesi olabilirken gider içi kamera takarak sistemi kontrol edebilir ve evye borusuna yönelik temizleme işlemlerinde basınçlı su ekipmanları kullanabiliriz. Pis suyun lavabodan geri taşması sıkıntılarında atık yollarını net olarak rahatlatma için bizleri arayabilirsiniz. Caddebostan tıkanıklık açma alafranga tuvaletten koku gelmesi ve taşma yapması için komple çözüm sunabilir. Montajı hatalı yapılan veya gider borusundaki çatlama problemleri olduğu kadar sifondaki sıkıntılarda koku yayılımına yol açabilir. Kamera göndererek istediğimiz gider hattı içinde ve mesafesinde görüntüleri alabiliriz. Farklı sıhhi sistemlerde de net şekilde ölçümleme yapabiliriz. Tuvalet gider borusunu kimyasal ilaç ile onarma işlemleri veya tuvaletin koku yayan, atığı kaçıran gider borusunun değiştirilmesi gibi adımları da uygulayabiliriz. Ek olarak pimaş yıkama olarak da geçen helezon yay sistemini takarak kontrolün ekip arkadaşımızda ve yavaş bir şekilde kanalın en derin kısımlarına geçmesini sağlayarak titreşim verilmesi metodu ile sistemdeki doluluğu ilerletebiliriz. Geç müdahale edilirse veya o halde bekletilmesine izin verilirse sağlam tuvalet pimaşının kırılması bile karşınızda olabilir. Tüm bunların yer almaması için ve çeşitli hastalıklara gebe olmaması için mutlaka bizi arayınız.

Caddebostan tıkanıklık açma kırmadan ve zararsız çözümlerden yanadır. En ufak bir tadilatın bile maliyeti yüksek olabilir. Tüm bunlara gerek olmadan pimaş gibi sistemlerin içindeki hattı kullanan akıllı robotları tercih eden firmamız ile en iyi standartları elde edebilirsiniz.

Caddebostan Tıkanıklık Açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93