Caferağa tıkanıklık açma firması olarak tuvalet ve lavabonuzu kırmadan dökmeden son teknoloji cihazlar ile açmaktayız. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Kadıköy semtine hizmet vermekteyiz.

Caferağa Robotla Tıkanma Açıcı

Caferağa tıkanıklık açma ekipleri aşırı yağlanan bulaşık makinesi gideri için pimaş temizleme yani bir suyun bol ve tazyik olarak gider içine gönderilmesi, oradaki birikmeleri çözmesi işlemi yapabilir. Unutmayın ki bir hortum dayayarak orada açılma yapılması son derece riskli ve suyun geri gelmesi gerçekten can sıkıcıdır. Biz birkaç litre su ile bile orada robot sistemimizin verimliliği içerisinde problemi bitirebilmekteyiz. Caferağa tıkanıklık açma restoran lavabosu için gider tıkanıklığı açma servisi hizmetlerimiz sürekli devam etmektedir. Yalnızca iş yerleri olarak da düşünmemek gerekir. Biz her türlü binada herhangi bir sıhhi sistemlerdeki problemler içinde destek üretmekteyiz. Kanallar arasında ne kadar aşırı yemek kalıntısı, bulaşık artıkları, yoğun kullanım ve diğer faktörler olsa da çoğunluğu kanalizasyona karışmış olsa da bazı atıklar orada durur ve ilerlemez. Güç kullanılmasının yanında zararın da dokunmaması neredeyse yarım saatte açılabilmesi bir iki metre değil 20 metreye ulaşabilecek su püskürtmeli ve kameralı lavaboyu su ile temizleyen sistemlerin denenmesi kesin sonuç vermektedir.

Caferağa tıkanıklık açma ağır yağ ve kıyafet kirlenmeleri, ilgili kumaş parçalarının oluşturduğu problemleri çözebilir. Garantili ve kırmadan çamaşır makinesi tıkanma açma cihazı ile tıpkı yukarda anlatılan örnekte olduğu gibi birikmelerin geri çıkartmak, çekmek yerine ileriye geçmesine olanak sağlıyoruz. Suyun çarpması ve onunla beraber hareket etmesi çok geçmeden kanalizasyona kadar ulaşması için uygun zemini hazırlayacaktır.

Caferağa Tıkanıklık Açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93