Çağlayan tıkanıklık açma izmetilerimiz arasında tuvalet açma, lavabo tıkanıklığı açma 99 TL bizi 0212 674 69 83 arayabilirsiniz. Pro tesisatçı personelimizce yürütülen işlemlerin aşırı maddi kaybı yoktur. Çok masraflı değil tam aksine yaptırmazsanız, tesisat borusu parçalanırsa, o zaman masraflar katlanacaktır.

Tıkanıklığa Müdahale

Çağlayan tıkanıklık açma vazifemizde garantili işlemlerimiz devam ederken, eğer atıklardan dolayı patlamış boru varsa ki bunu kamera ile görebiliriz, temizlik ve montaj alanında deneyimli personelimiz ile aynı anda her iki sıkıntıyı da ortadan kaldırabiliriz. İstanbul’da sizi düşünen, çıkar maksatlı değil gerçekten tesisatlarında kaliteli şekilde bakımının yapılması gerektiğine inanan bir sıhhi tesisat ustası nihayet buldunuz. Çağlayan tıkanıklık açma görevinde kireç de bir tıkanıklık olduğunu biliyoruz. Bu atık sistemlerde pek görülmez ve tatlı su şebeke borularında sıklıkla görülebilir. Tam çaresi ise firmamızda yer alıyor. Borular birbirine düzenli şekilde geçmesi gerekir. Her iki plastik boruyu birbirine geçirdikten sonra iş bitmez, açıkta kalan kısımları kusursuz şekilde kapatılması şarttır. Tıkanıklık oluşacak kısım bu kısımların biraz dikkatsiz şekilde kapatılması ve açık olan bölgeleridir. Hava alacak şekilde küçük bir boşluk bile çok geçmeden sızıntı oluşturabilir. Bu kısımlarda atıklar dışarı çıkar. Bazen dıştan içe doğru kum, beton artığı girebilir ve boruda yeni atıklar oluşturabilir. Tesisat suyu geç gidiyorsa bizleri arayın ve kamera ile içten kontrol edelim.

Çağlayan tıkanıklık açma vazifesindeyiz ve yenilikçi çözümlere inanıyoruz. 10 sene öncesinde sadece tıkanıklığın yerini açmak için fayans kırılması, borunun temizlenmesi ve tekrar takılması sıkıntısı olduğunu biliyor muydunuz? Motorlu cihazlarla artık bunlara gerek kalmadı.

çağlayan tıkanıklık açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93