Çatalca kanalizasyon kanal açma işlemleri öncesi ve sonrasında herhangi bir hasar evinizde oluşmayacağını biliyor musunuz? İster donmuş yağ, yemek artıkları, çeşitli yabancı cisimler, kesici, delici maddeler, eriyemeyen kâğıt artıkları olsun hepsi için tek çözüm öneriyoruz.

Pro Tesisatçı Çatalca Bölge Servisi

çatalca tıkanıklık açmaÇatalca kanalizasyon açma alanında uzman tesisatçılar tarafından kurulmuştur ve özellikle hayvansal içerikli yağlar kızartma tavasında kaldığında temizlenirken gider içine düşmesi sorun oluşturabilir. Aslında bu aynı yemeği ne kadar sık yediğinizle alakalıdır. Elbette tek başına bir etken değildir, ek başka hatalar ile birleştiği zaman problemi artırır. En önemli zararı boru çapında yapışkanlık oluşturması ve boru çapını daraltmasıdır. Çatalca kanal açma servisimiz evinize gelir ve atık yağları tazyikli su ile oradan öteleyerek kanalizasyona geçmesini sağlayabilir. Boru içindeki su akışkanlığı azalırsa, su geri döner ve klozetin su tankının yükselmesine neden olur. Bunların dışında çatalca lavabo açma , tuvalet açma gibi servis hizmetleri vardır.

Çatalca kanalizasyon kanal açma kadar etkili bir teknik yoktur ve tüm işlemi elektronik robot ile yapıyoruz. 30 metre kol uzunluğu olduğu için bahçe hortumu kadar çapı olan bir cihazın giremeyeceği bir gider hattı yoktur. Uç bölümü tamamen döner başlık içerikli olup, kamera ve su basma özelliği de bu hat üzerinden sağlanır. Atıkların hangisi ile karşılaşırsak karşılaşalım, çözüm merkezi olarak onların tesisat dışına çıkması yani mahalle kanalizasyonuna ulaşması için gerekli tüm alet ve Çatalca tıkanıklık açma ekipmana sahibiz.

çatalca kanalizasyon kanal açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93