Cebeci tıkanıklık açma servisi olarak tuvalet ve lavabo giderlerinde meydana gelen tıkanmaları kameralı tıkanıklık açma işlemi ile açmaktayız. Tıkanıklık açma işlemlerinde gideri çalışmayan lavaboyu kırmadan açan usta ve robot cihaz ile müdahale etmekteyiz. Geri taşma yapan lavaboların içi oldukça dolu olabilir. Her gün tıraş olduktan , bulaşık yıkadıktan , temizlik yaptıktan sonra tıkanan lavabo içi lavabo açan tesisatçı ekibimizdeki özel robot ile dikkatlice temizlik yapılmasına ne dersiniz? Tıkanma açma mutfak lavabosu açmak için kameralı mutfak lavabosu açma cihazı kullanılmaktadır. Kısa bir süre içerisine bakılarak problemler anlaşılır. . Mutfak lavabosunu tıkayan yemek artıkları ve donmuş yağlar ise banyo tuvalet lavabosunu tıkayan tıraş, saç olabilir.

Cebeci Robotla Tıkanıklık Açma

Sultangazi Cebeci tıkanıklık açma olarak en iyi kalite ve standart içerisinde banyolarda kırılmadan kanal açma ve tıkanmanın sebebinin bazı özel fonksiyon cihazlar ile çözüme ulaştırılması konusunda sizlere destek olmaktayız. Tıkanmaya en iyi gelen teknik bir nevi yıkamadır ve bunu da basınçlı sular ve su motorunun gücü ile yaparken, diğer taraftan bazı kameralar ile de net anlamda görüntü alıp, eksik alan bırakmıyoruz. Kırmadan tıkanıklık açma özel tıkanma açıcı ve pimaş yıkama cihazlarını kullanmaktadır. Yalnız bizim hedeflerimiz arasında daha çok robot sistemler olup, sıvı teması ile kanallarda köpürme ve bu şekilde sonuç almayı çok azınlıkta tutuyoruz. Çünkü her müşterimizin neredeyse bir, iki saat içerisinde tamamen açılmış durumda ve sorunsuz kanalları hak ettiğini düşünüyoruz. Söz gelimi eğer banyo gideri saçlar ile dolmuş taşmış ise su oradan çok zor geçer ve yukarıda belirttiğimiz basınçlı su tam 20 metre çelik halatların uzaması ile en verimli sonucu almamızı sağlamaktadır. Eğer tuvalet kokusu probleminin hemen giderilmesi isteniyorsa, orada atıkları kanalizasyona aktarmada daha etkili olan kıvrımlı yayları kullanıyoruz.

Cebeci tıkanıklık açma servisi olarak 1 yıl boyunca garanti vermekteyiz. Tıkanıklığı tespit edip onardıktan sonra isterseniz bize yaptırmayabilirsiniz. Ustalarımız sizlere onarım fiyatı verdikleri zaman fiyat size makul kabul edip onarıma başlanır. Kullanılan tekniklerin çoğu günceldir. Güvenilir ekip ve ekipman için bizlerle kısa içerisinde iletişime geçebilirsiniz. 0551 231 83 55 numaralı telefondan makineli tıkanıklık açma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

cebeci tıkanıklık açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93