Çobançeşme tesisatçı ile tıkalı gider açma , kameralı su kaçağı tespiti ve petek temizliği işleri yapılır TEL : 0212 417 21 87 bizi arayın teknoloji ile tanışın. Firmamız pro tesisatçı Çobançeşme bölgesine aynı gün içinde hizmet sunmaktadır.

Çobançeşme tesisatçı ile çok sayıda farklı radyatörlere ait petek temizliği işlemini üstlenmekteyiz. Yerden ısıtmalı, kalorifer, merkezi ısıtma, alüminyum, döküm petek veya daha farklı malzemeden üretilmiş olsun. Hepsi için biz kirliliği ortadan kaldırmaya varız. Daha önce aynı işlemi çok defa yaptık ve birçok müşterimiz faydasını ilk ısıtmaya başladığı andan itibaren görmektedir.

Kırmadan Tıkanıklık Açma

Çobançeşme tesisatçı gibi alanında birinci sınıf hizmet veren servisçiler azalmaya devam ediyor. Fakat bizim kalitemiz kullandığımız ileri teknoloji ürünü cihazlarımız ve standart servis ücretlerimizdir. Çobançeşme tıkanıklık açma işlemlerinde bu boru tipini iyi tanıyan ve içten çok sayıda temizlik gerçekleştiren, atık maddeleri olduğu gibi uzaklaştıran bir ekibe sahibiz. Lavabolarda elimizi yıkarız ve tesisatın tamamen yeni olduğunu düşünün. Fakat içine saç, sakal artığı, çeşitli temizleyicilerin tam köpürmeden düşmesi, akvaryum taşları, yer temizlik sularındaki malzemelerin dökülmesi eklenirse sorun olur. Bu şekilde suyun akmaması bir anda oluşmaz fakat can sıkıcıdır ve tesisatı kullanamayabilirsiniz. Evye altındaki sifon kısmı dâhil daha ilerisinde metrelerce analiz, bakım, temizlik, atık madde uzaklaştırma, her tarafı tertemiz yapma işlemlerinde uzman cihazlar kullanmaktayız ve bizleri tercih edebilirsiniz.

Çobançeşme tesisatçı olarak tespit, analiz işlemlerinin yerinde ve tam olmasına önem veriyoruz. Açma kapama sistemlerini kullanırken aşırı miktarda su gelip bir anda kesilmesi basınç düzensizliği anlamına gelir. Bunun ana nedeni belki havanın veya kireçli kısımlarında artmaya başlaması olabilir. Ayrıca ana su vanasının tam kapasite açık olup olmadığınsan bu göstergedeki rakamlar ile bir miktar su kaçağı tespiti yapabiliriz. Fakat en emin olduğumuz analizler bar basıncı özellikle cihazlar kızıl ötesi sinyaller ile yapılmakta olup teknolojiye ve bizim uzmanlığımıza güvenmenizi istiyoruz.

çobançeşme tesisatçı

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93