Çobançeşme tıkanıklık açma servisimiz tıkanmış olan boru içlerinde kalmış atıkları son teknoloji tıkanıklık açma cihazları ile açıp temizlemektedir. Tıkanıklık açma işlemlerinde eski yöntemler kullanıldığı zaman genellikle tıkanıklığı bulmak için hemen hemen her yer kırılır ve tıkanıklık bu yollarla bulunurdu. Ama artık teknolojinin de ilerlemesiyle birlikte elimizde bulunan son teknoloji kameralı cihazlar sayesinde bu iş değişti. Tıkanıklık açan usta kameralı cihazı tıkanıklıktan şüphelendiği yere göndererek nokta atışı bir tıkanıklık tespiti yapmaktadır.

Çobançeşme Tuvalet Açma

Bahçelievler Çobançeşme tıkanıklık açma mutfak , tuvalet , lavabo ve banyo gibi tıkanan gider borularını açan servistir. En çok tıkanıklık sorunları bu tesisatlarda ve özellikle banyodakilerde yaşanmaktadır. Sebebini bulmak içi fayansın kırılmasına gerek olmayıp kameralı gider açma makinesini herhangi bir gider kanalına yerleştirerek dikkatli bir şekilde atıkları bulmaktayız. Örneğim , mutfak lavabosu neden tıkanır sorusu için yağlanma , yemek artıkları , gider borusuna yapışan ve gitmeyen cisimler olarak yazabiliriz. Ayrıca kanaldaki gözlemden sonra bu ve farklı gider tesisatlarında da uygulanabilen açıcı robottaki yay ile o birikme ve atık alanlarını dikkatlice yayların kavramasını yapıyoruz. Çoğu bu uzun çelik açıcı yaylar ve makine güvencesi ile temizlenirken , kenarda köşede kalmış türdeki nesneler için de basınçlı su makinesi ile yeni gibi çalışılabilir duruma getiririz.

Çobançeşme tıkanıklık açma çalışanlarımız telefonları daima günün er saati çalışmaya elverişli olup aynı gün hizmet vermeye devam ediyoruz. Lavabo açma , tuvalet açma , pimaş açma ve gider açma gibi tıkanıklıklar başınıza geldiyse hemen bizi arayabilirsiniz.

çobançeşme tıkanıklık açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93