Denizköşkler tesisatçı olarak su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma , kanal açma gibi hizmetleri Avcılar denizköşkler bölgesine sunmaktayız.

Denizköşkler su tesisatçı bayi ağımız desteği ile artık peteklerdeki su kaçırmalarına son diyebiliriz. Tesisat çürümesi sonucunda maalesef damla şeklinde başlayan sıcak su sızdırması zamanla yoğun olabilir. Duvardaki renk değişimi, zemindeki döşenen karo parkeler, ahşap, beton içine su kaçması bir sorundur. Petek temizliği hizmetinden şimdi yararlanın hem ısının hem de bu problemler giderek büyümesin.

Tıkanıklık Açma ve Su Kaçağı Tespiti

Denizköşkler tesisatçı olarak uzun süredir yaptığımız araştırmalar ile dünya kalitesinde ürünleri tek tek inceledik. Özellikleri çok sayıda soruna tek başına çözüm üretecek şekilde olan cihazlarla kıyaslamalar yaparak uzun süredir kullandığımız kanal açma robot cihazımız ile gider içlerini temizlemeye devam ediyoruz. Bu cihaz ağırlıklı klozet, lavabo gibi hatlardaki tıkanıklık açma işlevi için yeterlidir. Söz konusu eğer sifon içinde pek bir şey su kalmıyorsa o vakit bu kısmı incelemeye almamız gerekiyor. Belki sorun sifon içindeki su bölgesinde yer alan kum, tortu gibi nesneler tarafından doldurulmuş olması olabilir. Kılcal bölgelerde bir miktar çekme sorunu da buna meydan verebilir. Belki havalandırma borusu kısmında alan işlevsiz şekilde duruyor ve görevini yapamıyor da olabilir. Bu nedenle tek yapılması gereken bizim gibi uzman bir firmayı arayarak sifon veya diğer sistemlerdeki kusurları gidermemizi istemenizdir. Denizköşkler tıkanıklık açma hizmetlerimiz arasından tuvalet açma , lavabo açma gibi servislerimiz vardır.

Denizköşkler tesisatçı bayimiz ile artık otomatik rezervuar sistemlerdeki yeterli seviyede su gelmeme problemi içinde bizleri arayabilirsiniz. Su kaçağı tespiti bu ünitede yapılırken karşımıza buna neden olan belki ayar vidasının üst yerde yer alması, basınçlı sudaki bazı dengesiz durumlar veyahut contaların ıslak olması gerekirken kuruması gibi ihtimaller göz önüne alınabilir. Sorunu bulduktan sonra zaten bunları düzeltmek ustalarımız için uzun sürmeyecektir. Denizköşkler su kaçağı tespiti ve onarımı yapan firmamız 1 yıl garantili hizmet sunmaktadır.

denizköşkler tesisatçı

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93