Esenler Çiftehavuzlar tıkanıklık açma firması olarak makinalı robotla tuvalet açma , lavabo açma ve pimaş açma servisi veriyoruz. Pro Tesisatçı son teknoloji cihazlarla aynı gün içinde tıkalı boru açma servisi vermektedir.

Çiftehavuzlar Robot Makinalı Tıkanıklık Açıcı

Esenler Çiftehavuzlar robotla tıkanıklık açma personeli ile boru içlerinde tam atık taraması ve gider tıkanıklığı açma işlemlerini bir arada sunuyoruz. Ayrıca delinen ve sızdıran borular da tadilat olmadan anlayabilecek cihazları bir arada kullanmaktayız. Tuvalet kokusu yayılmaya yüz tutmuş ise onları sırf bulmak adına neden fayansları delmeye, betonları kırmaya çalışalım ki? Elektronik analiz desteği sizce de bu tür kapsamlarda son derece değerli değil midir?

Esenler Çiftehavuzlar tıkanıklık açma teknik ekibimiz ile tüm atıklarla alakalı görüntülü tespiti ve tuvalet açma çalışmasını bir arada yürüten bir konseptimiz mevcuttur. Kılçık veya kemikli atıkların yemekten sonra tuvalete atılabildiğini biliyor musunuz? Peki, ıslak mendillerin makyaj temizliği veya tuvaletten sonra yine aynı hazneye gönderildiğine ne dersiniz? Seçeceğiniz çok ucuz fiyatlar ile market raflarında yer alan o tuvalet kağıtlarının bile erimediği için bir tıkanma problemi oluşturduğunu biliyor musunuz? Bunların hepsi tesisatın kanal içlerindeki güvenliğini tehlikeye atan unsurlardan yalnızca birkaç tanesidir. Aşmak için onları yok etmenin yanı sıra %100 emin olmak ve bunu bilinçli olarak teknisyen kontrolünde kanalların içlerine yönlendirilen cihazlar ile yapılması şarttır. Bu adımı felsefe edindik ve özel kanal açıcı departmanımıza yönlendirdiğimiz su püskürtecek, metali eritebilecek, atığı parça parça kesebilecek, hatta geri bile çıkartabilecek çok sayıda yakalama ekipmanı bir ada kullanılabilir durumda yer alıyor.

Esenler Çiftehavuzlar tıkanıklık açma tesisat dünyasında sizlerin içini karartacak ve yanlış müdahaleler ile canınızı sıkacak gelişmeler yoktur. Şu anda ve 7/24 açık kanal açma istek hattını bile arasanız ekiplerimiz hemen size yardımcı olacaktır.

Esenler Çiftehavuzlar Tıkanıklık Açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93