Esenler Menderes tıkanıklık açma firması olarak tıkalı durumda olan tuvalet ve lavabo gibi yerleri temizlemek için robotla tıkanıklık açma servisi sunmaktayız. Tıkanmış giderleri kırmadan onaran atıkları bulan cihaz kullanmaktayız. Giderleri tıkayan kanalı atığı kırmadan bulmak için kamera sistemleri ile kısa bir araştırma yapmaktayız. Kamera sistemleri uzun süredir çok küçük boyutlara inmiş durumda. Uzun kablolar ve pimaş içinde istediğimiz noktalara rahatlıkla erişebilmemiz ile giderde su kaçıran boruları ve atıkları hızlıca bulabiliriz. Gerisi birazdan anlatacağımız gide açan tesisatçı ekibindeki robot sisteme aittir.

Menderes Tuvalet Açma

Esenler Menderes tıkanıklık açma kırmadan kameralı kanal açma yapan firmayız. Yerin altındaki zemin ve duvarı kırmadan açma temizleme işlemleri tuvalet açma firmamız tarafından yapılmaktadır. Peki bu çalışma nasıl yapılır? Makine ile birikmiş olan atıkları hareketli hale getiririz. Giderin içerisine makineli açıcı yayı takarız. Yay atık suları ve atıkları hareketlendirerek, ufalamaya başlar. Yani bütün haldeki sayısız gıda, insan atığı, yabancı cismin ufalanması sonucunda kanalizasyona doğru akış meydana gelir. Bunu gerçekleştirmek için kıvrımlı çelik yayımızı kullanırız. Uzunluğunu ek yaylar ile artırırız. Daha çok işe yaraması için özel aparatlar takabiliriz. Logarın giderinde içinde sıkışmış yabancı cisimleri kırmadan geri çıkartmak, almak için özel yakalama tellerini kullanabiliriz.

Esenler Menderes tıkanıklık açma işlemi için öncelikle sorunun kaynağı tespit edilmelidir ki bunun içinde boru görüntüleme cihazının kullanılması gerekmektedir. Bu cihaz kamerası ve kameranın yanında bulunan ışığı ile karanlık ortamlarda dahi görüntü alabilmektedir. Giderlerin içinden bu şekilde görüntü alabilen bu cihaz sayesinde tıkanıklığın nedeni tam olarak belirlenmektedir. Daha sonra ucunda keskin bir bıçak bulunan cihaz sayesinde tıkanıklığa neden olan nesneler parçalanmaktadır. Parçaların daha sonra tıkanıklık oluşturmaması için de boru basınçlı su ile yıkanmaktadır.

esenler menderes tıkanıklık açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93