Esenler pimaş açan tesisatçı telefon numarası 0551 231 83 55 robot makineli cihazla tıkalı pimaş açma servisi veriyoruz. Pro tesisatçı olarak tıkanmış olan tuvalet, lavabo, mutfak gideri açan tesisatçı için bizi arayınız.

Esenler kanal açma kameralı robotla foseptik kuyusu açma servisidir. İş yeri, fabrika, otel, hastane, AVM fosseptik çukur tıkanıklığı, taşması gibi durumlarda atıkların koku yapması ve giderde geri tepmeler oluşturması normaldir. Asıl gerekli olan tıkanmanın atık, yabancı cisim veya tesisat kaynaklı olup olmadığını cihazla tarayarak kesin bulgulara ulaşmak ve yol haritası çıkartmaktır.

Esenler pimaş açan tesisatçı cihazlı foseptik kuyusu temizleme tesisatçısıdır. Foseptik pimaş yıkama işlemlerinde ilgili giderin kapağını kaldırarak basınçlı su ile açma tekniğini kullanabiliriz. Kanalizasyon, logar, rögar tıkanıklığı pimaş açma gibi sayısız işlemlerde bu ünitelerdeki atıkları olduğu temizleyen su püskürme makineleri haricinde robot makinedeki yay sistemlerini de kullanarak sistemdeki kanalı tıkayan atıkları ilerletebiliriz. Atık depoları ne kadar temiz olursa geri tepme konusu da o kadar nadir yaşanır. Çözüm yolu alt yapı tesisatını içten inceleme kameraları ile taramak, atık alanlarının bulunması ve ne olduğunun tespiti kadar ne kadar uzakta ve robot makineye takılacak açıcı yayın hangisinin kullanılacağı gibi adımlardır. Gerisi makinemizdeki güç ünitesinin fosseptik pis lağım kokusu, atığını parçalayarak ilerletmesi ve bu adım için gerekirse su makinesi de kullanarak sistemlerin temizlenmesidir.

Esenler pimaş açan tesisatçı tıkanan foseptik kuyusunu garantili açan servistir. Tadilat yapmadan foseptik kanal açma İstanbul tesisat firmaları arıyorsanız bize ulaşınız. Uygun fiyatlarla işlemleri yapabilir ve fosseptik taşkını sorunlarının bina içi giderleri de etkilemesi sorunlarını olduğu gibi çözebiliriz.

esenler pimaş açan tesisatçı

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93