Esenler tıkanıklık açma tesisat firmamızda özel robot makine sistemleri ile lavabo açma , tuvalet açma ve kanal açma hizmetleri verilmektedir. Pro tesisatçı İstanbul Esenler semtinde aynı gün içinde servis vermektedir.

Tıkanıklık Açımı Bizim İşimiz

Esenler lavabo açan tesisatçı ; Esenlerde lavabo tıkanması sorunu ile karşı karşıyasanız risk almadan bizi arayın sadece 99 TL ye lavaboyu garantili olarak açmaktayız. Bireysel yöntem uğraşlarınız sizi daha çok zarara uğratabilir gece siz uyurken veya siz evde yokken taşan lavabo canınızı sıkabilir.

Esenler tuvalet açan tesisatçı ; Esenler bölgesinde tuvalet tıkanması ile başınız dertte ise hemen bizi aramalısınız. Çünkü tuvalet lavabo tıkanıklığı kadar masum değildir. Pis kokular mikropların taşıdğı bulaşıcı hastalıklar size ve sevdiklerinize zarar verebilir.

Esenler tıkanıklık açan tesisatçı ekiplerimizce tuvaletlerin hemen arka kısmında ki alaturka sistemlerde daha yoğun olarak bulunan sifonlara ilişkin benzer atık maddelerin artmasına yönelik sorunları incelemek istiyoruz. Her hanede karşımıza çıkmayabilir fakat bu türde çok rastlantısal olmasa bile sifonun açma kapama kolu ne kadar kullanılsa da suyun gelmemesi nedeni ile tıkanıklık açma firmamız aranmaktadır ve doğru da yapılmaktadır. Esenler tıkanıklık açma ile temiz sulardaki akışları sizler için kontrol edebiliriz. Gerek soğuk su tesisatlarında sızdırmazlık testleri birincil olarak araştırılabilir gerekse o bölgede olası tıkanmalar varsa bunun içinde su akışı açısından ses detektörü ile ölçüm yapılarak tam olarak sorunun kaynağı ortaya konabilir. Bazen ise dış yüzeyleri giderek kirlenmiş ve sifon kısmının bir bölümünü gördüğünüz kısımlarda belirtileri de es geçmemenizi öneririz. Her zaman tazyikli ve gür şekilde tuvalete su akmasının sağlanmasında kalmanız gerekiyor. Bu olmuyorsa bazı minik maddeler zamanla o temiz hatlara bazı bölgelerde yoğun şekilde girerek hatların tamamen dolmasına neden olmuş olabilir. Maalesef kendi haline bırakılamayacak kadar önemli bir vaka olup sifonu yakından incelersek sorunu aşabileceğimizi düşünüyoruz. Atıklarla dolu olan, katlanan, atık hatlarına bağlantılı kısmı dolan sifonlarda su akmaması anormal bir durum olmamakla birlikte beton arkalarına doğru döşenmesinden dolayı tam olarak yerlerinin bulunmasına dikkat edilmesine önem veriyoruz. Yani yanlış bir kısmı, betonu, fayansı kırmamak için elektronik cihazlarla ölçüm yaparak sizleri mağdur etmiyoruz ve alanında oldukça başarılıyız.

Esenler tıkanıklık açma ile gerek sifon içi kirlilik, gerekse tuvalet, lavabo, küvet, bide tıkanıklığı, alaturka tuvaletlere ilişkin sorunlar, suyun akıp gitmediği her tesisatta sizlerin yanınızdayız.

Esenler Tıkanıklık Açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93