Eyüp göktürk su kaçağı tespiti için firmamızı arayabilirsiniz. Son teknoloji dinleme cihazı , görüntüleme kamerası ve termal kamera ile Göktürk bölgesine hizmet sağlamaktayız.

Eyüp göktürk su kaçağı tespitinde dinleme aygıtı olarak bilinen akustik cihazımızı her türlü sert yüzeylerde kullanımı anlatacağız. Lavabo, mutfak, banyo, tuvalet zeminlerini dinlemek için ideal bir cihaz olmakla birlikte ses dalgalarını ölçerek boru içindeki bar basıncı bulacak kadar marifetlidir. Bu bizim ne işimize yarayacak diyebilirsiniz. 9 bar basıncı altında yüksek ihtimalle kaçak vardır ve hemen yanından başka bir boru geçiyor ve burada 9 barın üzerinde ise gereksiz yere tadilat yapmaya son verebiliriz. Eyüp göktürk su kaçağı tespiti telefon kadar sizlere yakın ve gelişmiş teknolojik cihazlarımız ile garantili ve kalıcı tamiri sunmaya devam ediyoruz. Tesisat sıkıntılarını bizlere bırakın ve zamanınız hep sizlere kalsın.

Pro Tesisatçı Göktürk Su Kaçağı Tespiti

Eyüp göktürk su kaçağı tespiti oldukça net görüntü aldığımız bir cihaz ise termal görüntü özellikli, sert yüzeylerinin altına geçmeden yani yüzeye yaklaştırdıkça fayans, duvar altından görüntü veren üründür. Eyüp göktürk su kaçağı cihazlı su tesisatçısı olarak sadece görüntü almak için kullandıkları bir cihazdır. Klozetten kötü kokular geliyor diyelim ve hemen etrafında zemin taraması yapabiliriz. Her fayansı birbirine tutturmak ve sabitlemek için ara yerlerine macun sürülür ve sabitlenir. Bu bölgelerde hava boşluğu varsa ve gider borusu sızdırıyorsa koku elbette yayılacaktır. Klozet suyu azalmış ise ve lağım halen gider hattında yer alıyorsa maalesef yine hoş olmayan kokular evinize bir hayli yayılacaktır. Borunun noktasal tespiti %100 yapılır, akustik cihaz ile dinleme başlatılır ve hasarlı kısım hemen onarılabilir.

Eyüp göktürk su kaçağı tespitinde gider içini görmek için kullanırız ve robot cihaz çapı çok dar değilse her türlü gider bölümüne rahatlıkla sığabilir ve incelemede bulunabilir. Tıkanıklıkları açmak, özel eşyalarınızı giderden geri çekmek ve bizimle alakası olan giderdeki sızıntının tam yerini bulmak, görüntü almak için detaya indiğimiz bir araçtır. Her zaman hayatı daha pratikleştirmek için bir araç vardır ve şirketimize sonuna kadar güvenebilirsiniz.

eyüp göktürk su kaçağı tespiti

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93