Eyüp kanal açma vazifesindeki amaçlarımızdan bir tanesi de birkaç gün sonra tekrar tesisat tıkanması için bizleri aramanıza gerek kalmamasıdır. İşlemlerimiz tamamen kalıcı olarak tesisatlara yansıtılacaktır.

Eyüp tıkanıklık açan tesisatçı yani eski deyimde eyüp lağım açma işleri artık kazma kürekle değil robot cihazlar kullanılarak yapılıyor. Kamera sistemleri ile gider içi görüntülendikten sonra robot cihazlarla kanal açma işi yapılır.

Tıkanıklık ileri noktaya gelmeden bizi arayın !

Eyüp kanal açma firmamızdaki yetki alanlarımız ilgili sertifikaları almamız ile yani bundan uzun seneler önce başladı ve bu alanda çok sayıda deneyimi elde ettik. Tıkanıklık sorunu başlangıç, orta veya daha ileri noktaya gelmiş olmasına rağmen her zaman çözüm yolu vardır. Bildiğiniz gibi tıkalı kanallara hortumla su bile tutsanız yada sifonu sürekli açıp kapatsanız su girdap oluşturacak şekilde hızlıca yok olmaz. Tesisat kullanıldıkça klozet için büyükçe olan pompa kullanma alışkanlığınızı şu anda aklınıza getirmenizi istiyoruz. Buna bir son verecek uzman ile tanışmak ister misiniz? Emin olun her şey daha verimli olacak ve çalışma prensiplerimiz sonraki paragrafta anlatılacaktır. Eyüp tıkanıklık açma hizmetlerimize ilişkin ansızın oluşan veya sıklıkla tıkanan kanallara ilişkin problemleri aşmak için şimdi bizleri arayınız. Klasik teknikler arasında ilk birkaç metre rastgele tel ile o bölgeleri temizleme işlemi vardır. Fakat bizim cihazımız ilk birkaç metre sonrasında yaklaşık toplamda 30 metre tam temizlik sunmaktadır. Bunu iki türlü yapabiliriz. Su basarak, kanal temizlik cihazı ekipmanını ön kola takarak boru iç çevresindeki atıkları tamamen ortadan kaldırarak şeklinde özetleyebiliriz. Atık gördükçe su sıkarız veya kurumuş ise kimyasal ile o kısımları yumuşatır, çözünmesi ve sonrasında uzaklaşmasını sağlayabiliriz.

Eyüp kanal açma işlemlerimizde ayrıca petek sistemleri besleyen kapalı devre ünite borularında bazı tıkanmalar varsa da bizleri aramaktan çekinmeyiniz.

eyüp kanal açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93