Eyüp tıkanıklık açma alt yapı hizmetleri tuvalet gideri açma , lavabo tıkanıklığa açma ve ana gider tıkanıklığı açma dahil tüm tıkanıklıklara aynı gün müdahale ediyoruz. Pro tesisatçı firmamız ile son teknoloji ile kanal açma servisi veriyoruz.

Eyüp tıkanıklık açma bayimiz ile su temizliği anlamında musluklara dair sıkıntılar berrak hale gelecek ve eğer problem atık hatlarında ise kanalları temizlememiz kısa zamanda yapılmaktadır.

Tıkanıklık açan tesisatçı

Eyüp gider tıkanıklığı açma işlemlerimiz devam ederken her seferinde “daha verimli nasıl olabiliriz?” sorusunda daha gelişmiş şekilde cevap vermek adına teknoloji takibini sürdürmekteyiz. Sifonlar tek seferlik birkaç litre suyun akması ile verimli olabilir ve bazılarında çok az su düşüyorsa eğer belki eğimin yükselti şeklinde olması, bağlantılarda kireç birikmesi bile ihtimal dahilindedir. Açma kapama kısmındaki kısım açılır ve o bölümdeki su tahliye edildikten sonra aranabilir. Ana amacımız atıkları temizlemektir fakat bazen süreç o derece ilerlemiştir ki boru değişiminden fazla çözüm yolu yoktur. Bu da abartılacak bir işlem değil, daha önce defalarca yaptık ve bize güvenin. Eyüp tıkanıklık açma faaliyetinde modern teknikler uygulanırken kimyasalların gücünden de yararlanarak verim alabiliyoruz. Misal olarak klozetleri yoğun kullanılan AVM ele alınabilir. 1 günde 100’lerce insan kullanır ve aralarından bazıları çeşitli yiyecek, kıyafet artıklarını düşürmesi ile hemen tıkanabilir. 250 ml içi dolu pet şişe bile bu hazneden gidebilirse sorun oluşturur. O parçayı gider içinden yakalayıp geri çıkartmak bizim işimizdir. Eğer atıktan kaynaklı bir kısırdöngü varsa kanal açma aygıtı ile de işlemi sona erdirebiliriz.

Servis alanlarımız ; Aksamsettin , Emniyettepe , Kemerburgaz , Rami ,Alibeyköy , Esentepe  Kemercountry , Sakarya ,Circir , Eyüp , Köyler Silahtarağa ,Cuma , Gökturk , Mimarsinan , Topcular ,Defderdar , Güzeltepe , Mithatpaşa , İslambey , Nişanca , Yeşilpınar ,Düğmeciler , Karadolap , Ortakcılar bölgelerine tıkanıklık açma hizmeti vardır.

Eyüp tıkanıklık açma işlemlerinde uzman düzeyine ulaşmış ve geçmiş deneyimleri kuvvetli olan kaliteli işçiliği, bakım çalışmalarını yerine getiren deneyimli ekibimiz ile uygun fiyatlar ile çalışmaktayız.

eyüp tıkanıklık açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93