Eyüp Topçular tıkanıklık açma servisi olarak teknoloji harikası cihazlarla kırmadan lavabo açma , kanal açma ve pimaş açma servisimiz mevcuttur. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Eyüp semtine hizmet veriyoruz.

Topçular Pimaş Temizleme

Eyüp Topçular tıkanıklık açma bilgisayarlı cihaz ile kırmadan lavabo açan firma ile 7/24 servis çalışması sunmaktadır. Tıkanan lavaboyu kimyasal kullanmadan açmak için cihaz teknolojisinden yararlanmanız gerekmektedir. Her gün tıraş, bulaşık ve farklı şekilde lavaboyu kullanıyor olabilirsiniz. Senelerin birikmiş kirleri de olsa sırf sizin katınızdaki tesisat ve logarda dahil olmak üzere ne kadar atık sistemi varsa robot sistemdeki güç ile kırmadan temizleyebilir ve lavabodan suyun geri gelmesini durdurabiliriz. Eyüp Topçular tıkanıklık açma atık nedeni ile daralan pimaşta kırmadan lavabo açan tesisatçı ekibidir. Lavabo pimaşında daralmanın belirtisi suyun yavaş olarak kaybolup gitmesidir. Vakit kaybetmek istemezsiniz ve pompa ile hızlandırırsınız. İşte bu problemin başlangıç safhası olup ilerleyen zamanlarda pompa işe yaramayabilir. Kanalda devamlı duran atıkları kanalizasyona göndermek için robot cihazdaki helezon yayın takılması ve görüntü alınan pimaş içindeki o noktalara gelince titreşim verilmesi gerekir. Özellikle bu yayın uç kısmı gider çapına göre uygun olanı ile takılmasından sonra kanalın en uzaktaki noktaları bile hafifte sürtünme yapılması ile ilerletilecektir.

Eyüp Topçular tıkanıklık açma sürekli sakal tıraşı olunan lavaboda tıkanma gibi sayısız sorunlar için kameralı lavabo açma firmamızı aramanızı önermektedir. Lavaboya kimyasal açıcı dökülmesinin zararı var mıdır? Kireç taşı oluşumu, plastiği, lavabo contasını eritme yan etkisi ve hatta etkileşime girerse sıçrayarak insan bedenine zarar vermesi gibi olasılıkları lütfen unutmamanızı istiyoruz. En güzel makineyle lavabo tıkanması açma işlemi olup bizdeki garantili çözümler ile istediğiniz sonuçları kısa sürede alabilirsiniz.

Eyüp Topçular Tıkanıklık Açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93