Fatih tıkanıklık açma atık sulara bağlı olarak ortaya çıkan bu can sıkıcı olayları pek fazla üstesinden gelinemez şekilde büyültmeye gerek yoktur. Elimizde üstün gider açıcı cihazımız mevcut ve temiz hale getirmek için ustalarımızın deneyimleri ile birleştiğinde hemen çözüm üretilmekteyiz.

Pro Tesisatçı Fatih Tuvalet Açma

Fatih tıkanıklık açma ustalarımız boru içinde yer alan atık maddelerden, yağlanmalara kadar diğer her türlü kalıntıları bulacak şekilde kameradan net görüntüler almakta ve cihazı yönlendirmektedir. Pis sulara bağlı tıkanmalarda artık profesyonel bir yardımcınız var ve biz kendi tekniklerimiz yerine dünyaca kabul edilmiş ve çözümde kalıcı olan teknikleri uygulamakta uygun görüyoruz. Yağ birikimi, borudan gidememiş ve donmuş kalıpta olabilir ve onu oradan hiçbir çözücü kazıyamaz. Fatih tuvalet açma donmuş yağların borunun neresinde olduğunu kimyasallar bilemez ve köpürdükten sonra tüm boru içinde dolaşımının olacağı düşünülerek üretilmiştir. Ayrıca sifon ile birlikte kullanıldığından etkisi klozete yakın mesafelerde görülür. Lakin yine sertleşmiş ve iyice yapışmış bir atığı çıkartabilecek güçte değildir. Bunu başarabilmek için metal başlığı olan ve çalıştırıldığında döner başlık şeklini alan ve atığa yaklaştırdığımız (kamera ile görerek) onu oradan kolaylıkla çıkartabiliyoruz. Her iki teknik arasında bariz farklılıklar vardır. Ayrıca fatih lavabo açma hizmetimizde vardır.

Fatih tıkanıklık açma tıkalı giderdeki atıkların nerede biriktiğine bağlı olarak 30 dakika ile 2-3 saat gibi zaman arasında işlem bitirilebilir.

fatih tıkanıklık açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93