Görüntülü tıkanıklık açma servisi ile kamera sistemlerimiz 20 metreye kadar olan gider içini görüntülüyerek tıkanıklık açmaktadır. Pro tesisatçı tıkanıklık açma hizmeti için firmamızı aramanız yeterlidir.

Görüntülü tıkanıklık açma ustalarımıza göre problemli boru içi sorunları ne kadar çok yaşarsanız eskiye nazaran daha büyük çapta problemler karşınıza çıkabilir

Kanal tıkanıklığı görüntüleme

Görüntülü tıkanıklık açma servisimiz her iki yakada ofisleri yer alan, İstanbul’un ihtiyaçlarının farkında olan bir firmadır. Tuvalet, lavabo, banyo gider içleri, mazgal altlarından gelen kokuların kaynağı atığın orada takılı kalmasıdır. Firma olarak esas uygulama alanımızın bu kısımları komple açmak için fiziksel olarak cihaz desteğini de yanımıza alarak %100 şekilde o bölgelerin açılmasından yanayız. Kanal açıcı 300 mm boru çaplarına kadar hizmet vermektedir ve elverişli sistemlerimizi kullanarak bizden uzman bakış açısıyla, gerekli tüm kimyasal bileşimler, kanal görüntüleme , kameralı takip gibi avantajlarımızı kullanarak yardım almak ister misiniz?

Görüntülü tıkanıklık açma işlemlerinde kendimize güvenimiz tam ve atık temizliğinden sonra aynı problemin bir daha ve yeniden ortaya çıkması yakın zamanda mümkün bile değildir. Mutfağa girdiniz ve soğuk su musluğunu açtınız su hafif kirli geliyorsa, uç kısmındaki küçük filtre kısmı tıkanmış olabilir. Eski nesil musluklarda bu sıklıkla görülmektedir fakat yeni nesillerde kireç engelleyici özellikler mevcuttur. Fakat bu kısmı değiştirmek 1 dakika bile almaz, biz yine de batarya içine bakıp tüm parçaları incelemekte aksayan kısımlarda ve onarım mümkün bölgelerde bakım çalışması yapmakta faydalı olacağını düşünüyoruz. Görüntülü tıkanıklık açma işlemlerimiz ara vermeden ve tam kapasiteli olarak sürekli devam etmektedir.

görüntülü tıkanıklık açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93