Gültepe tesisatçı ile kırmadan su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma , kanal açma ve petek temizliği servisi vermekteyiz. Pro tesisatçı Kağıthane bölgesine hizmet sunmaktadır.

Gültepe Tıkanıklık Açma

Gültepe su tesisatçı olarak düşük maliyetli servis ücretlerimiz fakat kaliteli olarak ele aldığımız cihazlarımız ile tıkanıklık açma fonksiyonlarımız devam ediyor. Evdeki temizlik konusunda çok sayıda ürün kullanabiliriz ve biriktirdiğimiz tozları eğer suda hapsetmişsek onları genelde klozetlere dökebiliriz. Sorun aslında su ile gitmesinden sonra bir süre sonra boru içinde kalması ile başlar. Orada tutunur ve yapışır. Oraya kadar girebilen ve atığı gören ekibimiz ile cihaz ile temizlenmesi yapabilecek robot teknolojisine sahibiz. Gültepe kanal açma , gültepe tuvalet açma , gültepe lavabo açma gibi hizmetleri alabilirsiniz.

Gültepe Su Kaçağı Tespiti

Gültepe tesisatçı ekiplerimiz ile her zaman karşınızda oluşabilecek problemleri anlatarak neler yaptığımızı ifade etmek istiyoruz. Bazen malzeme uyumsuzluğu olan farklı boru tiplerinin kombineli kullanılması sorun oluşturabilir. Bir ucu alüminyum diğer demir boru olan alanı plastik ek parçası ile bir araya getirerek kullanılması zamanla zayıf kısmı yani ek parçasından başlayacak şekilde sızdırmalara neden olabilir. Su kaçağı tespiti yapılırken biz bu borunun yerini bilemeyiz. Fakat cihazlar ile binanızda yarım saati geçmeyecek şekilde hızlı bir analiz yaparsak eğer çeşitli ipuçları ile sistemimiz zaten belli noktalarda yoğunlaşacaktır. Sıcak su borusu olsa bile ısıdan fark edebiliriz. Zaten musluklara gelen bu sularda bir hayli azalma olacaktır. Vanaları aç kapa yaparak, fayans varsa kırdıktan sonra borudaki sızıntıyı isterseniz sizde görebilirsiniz.

Gültepe Petek Temizliği

Gültepe tesisatçı elamanlarımızı hangi bina türü veya 20-30 yıllık kapalı devre ısıtma sistemleri bile olsa aramaktan çekinmeyiniz. Petek temizliği fuzuli ve gereksiz bir işlem değildir. Doğal gaz, sıvı ve katı yakıt kullanan bir kazana sahip olduğunuzu düşünün. Veyahut evde kombiniz var. Peteklerdeki kirliliği firmamız ile son verilmesini sağlarsanız zaten şu andakinden daha iyi ısınma seviyesine ulaşırsınız. Merkezi ısıtma sistemi varsa tüm bina bu şekilde temizlik yapılırsa giderlerde önemli bir azalma olabilir.

gültepe tesisatçı

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93