Güngören su kaçağı tespiti ve tamiri firmamız tarafından 1 yıl garantili olarak yapılmaktadır. Su kaçağı tespiti kamera sistemleri ve akustik dinleme yaparak bulunur.

Güngören su kaçağı tespiti çalışanlarımızın her birisi alanında uzman ve tesisat sıkıntılarına karşı senelerce bu sektörde emek vermiştir. Onların analiz yeteneklerini artırmak için son senelerde rağbet edilen kızıl ötesi ve radyo frekans sistemlerini satın aldık ve verim oldukça arttı diyebiliriz.

Aynı Gün Su kaçağı Hizmeti

Güngören su kaçağı tespiti işlemlerinde apartman içini ilgilendiren tesisatlarda da yardımcı oluyoruz. Elbette bunların yan etkileri binanıza kadar sarılmış olabilir. Biz arızayı ve tespitini nasıl yaptığımızı anlatalım ve sizde buna benzer veya daha farklı kaçak şüphesi olursa bile bizleri hemen arayarak destek alabiliyorsunuz. Kolon ve katlardaki atık sistemleri vardır ve buradaki boru çapları gerçekten sizin tesisatınıza kıyasla daha geniştir. Sızıntı olan bu borular için bazı su kaçağı tespitleri yapmak yani nedeni araştırmak mümkündür. Bazen “terleme” şeklinde isim verdiğimiz sızıntının biraz az veyahut arada sırada yer alması bir tespit olabilir. Çatı katındaki havalık kenarları olarak yazdığımız kısımlarda boru içine bir miktar yağmur sularının alınması burada zamanla sızıntılara yani boru hasarına meydan verebilir. Bazen ise muflu ağız bölgesi bu kısımdan ayrılmış ve çıkmıştır. Çıkan parça ile atıklar sızmaya başlar. Borularda çeşitli sebeplerden ötürü yırtılma, çatlama, delinme olabilir. En basit bir olarak duvarı delip dolap yapmaya çalışırken o kısımda boru olduğunu düşünmeyerek hareket etme olabilir. Veyahut deprem sırasında benzer sorunlar meydana gelebilir. Kısacası atık kokusunu tüm apartmanın çekeceği bir sorun olup, biz bu türde büyük problemleri aşmak içinde yardımcı olmaktayız.

Güngören su kaçağı tespiti İstanbul genelinde hizmetlerimiz devam ediyor. Ustalarımız bazen küçük detayları atlasa bile cihaz ile tarama yapınca tüm olasılıklar ve problemli kısım ortaya çıkmakta, hızlıca teşhis koymaktayız.

güngören su kaçağı

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93