Halkalı atakent su tesisatçısı ile kırmadan kameralı su arıza tespiti , robotla tıkalı gider açma ve petek temizliği işlerinizi aynı gün içinde yaptırabilirsiniz. Pro tesisatçı Halkalı şubesi telefonu 0212 674 69 83 tür.

Profesyonel Tesisat Hizmetleri

Halkalı atakent su tesisatçısı onarım hizmetleri ile bir kısım sorunları ortadan kaldırıp, geri kalanları bırakma gibi bir felsefemiz yoktur. Bizi ararsınız  sadece lavabo tıkanıklığı için destek alıyorsunuzdur. Fakat o tıkalı maddeleri biz kamera ile araştırırken, ayrıca sızdıran bölgeleri de bulursak size haber veriyoruz ve tam olarak açılması için gerekli tüm emeği ortaya döküyoruz. Elbette bunu anlamak için boru içinden görüntü almak ve noktasal olarak o bölgeyi bulmak şarttır. Bu şekilde cihazlar kullanmaya devam ediyoruz. Halkalı atakent su tesisatçısı ekiplerimizce çoğu tesisatçıda olduğu gibi alet çantasının içinde yer alan tornavida, pense ve belki İngiliz anahtarı gibi en bilenen yardımcı aletleri yanımıza almakla kalmayıp, daha üstün cihazları da getiriyoruz. Örnek olması açısından tamiri komple yani tamamen değiştirilmesi gereken bir takım olarak rezervuar kısmı için klozetten ayırmak gerekiyor. Tek parça halinde bulunan bu kısımların tek tek ayrılması ve ayrı ayrı sorunları var mı yok incelenmesi gerekiyor. Bazen klozete dökülen su kısmındaki conta bölümü hafif esnerse sürekli içine su dökülür ve sizin için sürekli su faturasının kabarması anlamına gelecektir. Elbette minik bir müdahale ile bunu tersine çevirmek çok zor değildir.

Halkalı atakent su tesisatçısı ustalarımızın tuvalet kanalı içindeki maddeleri temizlemek için geri çıkartmak ve etrafı daha fazla koku sarmasını sağlamak yerine kanallar yardımı ile robot cihaz ile onları uzaklaştırma yönünde destek aldığımız cihazlarımız ile verimli şekilde işlemleri ortaya koymaktayız.

halkalı atakent su tesisatçısı

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93