Halkalı tıkanıklık açma tesisatçı firması olarak son teknoloji robot cihazlarla lavabo açma , kanal açma ve tuvalet açma servisimiz mevcuttur. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Küçükçekmece semtine hizmet vermekteyiz.

Halkalı Gider Tıkanması Açma

Halkalı tıkanıklık açma ile tesisat yıkama pompası ve cihazı kullanarak kaloriferde gider açma yani içinin temizlenme çalışması yapabilir. Özel petek, kalorifer, radyatör koruyucu ve temizleyici kimyasallar yardımı ile kirli suların içinde biriken çeşitli kireç, pas ve benzeri maddeleri çözünür duruma gelmesi ile sistemden alınması, sıhhi tesisata gönderilmesi işlemleri garantili sunulmaktadır. Halkalı tıkanıklık açma lavaboyu asit bazlı bileşenler, ürünler ile değil cihaz ile temizlemektedir. Kostik ile lavabo kanalını açmak işleminde insan sağlığına zararlı olarak bazı buharlar çıkacağı için zarar verebilir ve tam olarak neticenin ne şekilde ilerleyeceğini göremezsiniz. Yani karşınızda teyit edilecek bir durum yoktur. Tesisat firması çağırdım ve bir hafta sonra yeniden lavabo tıkandı şeklinde vakalar karşınıza çıkabilir. Bu nedenle bizim yöntemlerimizi anlatmak istiyoruz. Lavabo tesisat kanalında güçlü ve etkili diyebileceğimiz püskürtmeli su sistemleri ile yıkanmasını yapmaktayız. Sisteme verilecek temiz suyun gider katmanlarından, betonarme yapıların arkasındaki gider yolları içini dahi uzun bir alanı kapsayacak şekilde temizlenmesi betonu kırmadan yapılmaktadır. Keza tıkanan lavabo giderlerini temizleme yöntemleri arasında helezon yay ile irili ve büyükçe nesnelerin de tam olarak ortadan kaldırılması söz konusu olabilir.

Halkalı tıkanıklık açma asla sıhhi tesisatlar riske atıcı adımlar uygulamaz. Sayısız defa uyguladığımız ve tıkanma açma işlemlerinde başarılı sonuçları aldığımız robot cihaz ile çalışmalar sunmaktadır. Kostik kullandım ve boruda donma yaptı, nasıl çözünür gibi bireysel çabalarınız ile adım atarak riskli adımlar uygulamak yerine akıllı robot teknolojilerimizden yararlanmanızı öneriyoruz.

Halkalı Tıkanıklık Açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93