Fatih haseki tesisatçı olarak kameralı su kaçak tespiti , robotla tıkanıklık açma ve petek temizliği gibi profesyonel servis hizmetleri sağlamaktayız. Firmamıza 0551 231 83 55 Fatih şubemizi arayarak ulaşabilirsiniz. Pro tesisatçı tesisatta profesyonel çözümler sunar.

Fatih Geneli Tesisat Servisi

Fatih geneli tesisat servisi veren firmamızda diğer tesisatçılardan farklı olarak su kaçağı bulma cihazları var. Nasıl mı su kaçağı buluyoruz ? Evinizde bir alt komşunun tavanına küflenme veya su damlamaları var ve siz herhangi bir haseki tesisatçı çağırdınız evinize gelen tesisatçı kaçağı bulmak için temiz suyu ve pimaşları kıracağını söyledi. Üstelik yapımı için yüksek bir fiyat fayans tamirinide fayansçıya yaptırırsınız dedi. Bu durumda çok büyük ve gereksiz bir mali yük altına gireceksiniz. Oysa fatih su kaçağı tespiti yapan firmamız sadece haseki değil Fatih geneli hizmet sağlamaktadır.

Tıkanıklık Açma ve Petek temizliği

Tuvaet , lavabo veya apartman ana gideri tıkandı hemen haseki tesisatçı firmamızı arayın kanal açma makineleri ile kırmadan tıkalı gideri açalım. Petekler iyi ısı vermiyor mu ? Firmamız tesisat temizleme makinesi ve özel kimyasallar kullanarak temizlik işlemiyapmaktadır. Böylece tesisat rahat bir nefes alıyor suyun sıcaklığı heryere eşit miktarda dağılır.

haseki tesisatçı

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93