Haznedar tesisatçı , cihazla su kaçağı tespiti , robotla tıkalı gider açma ve petek temizliği gibi profesyonel servisler firmamız tarafından verilmektedir. Su arızları rutubet ve nem gibi göstergeleri olan boru sızdırması, kötü kokuları yayması ve klozetleri kullanamamaya varıncaya kadar özelliği olan gider hatlarında tıkanmalara kadar çözüm üretmek için sizlerle beraberdir.

Haznedar Su Kaçağı Tespiti

Haznedar tesisatçı klozet yada tuvalet giderinde yaşanan atık su kaçağını çözmek için kullandığı birkaç yöntem vardır. Sızıntı küçük ise kimyasal dolgu yapılarak ne derece düzelme olduğu kontrol edilebilir. Bazen balon tekniğini de kullanabileceğimiz gibi dinleme yapılması, cihaz ve kamera yardımı ile görüntü alarak teşhisin konulması, dinleme aygıtlarımız ile kötü kokunun ana kaynağı olan boruyu bulmamız gibi tespitler ile çalışmalarımız devam etmektedir. Boru değişimi olacak, büyüklüğüne göre sadece o alanda biraz kırma işlemi yapılabilir yada fayans varsa zarar vermeden özenle çıkartılacaktır. Eski haline getirmek ve yeni sağlam boruyu yerleştirmek bizim görevimiz olup %100 garantili işlemlerimiz ile pis suları kanalizasyona göndermemizi ister misiniz? Haznedar tesisatçı robot cihazımız yardımı ile Haznedar tıkanıklık açma işlemlerinde %100 başarıyı yakalamaya devam ediyoruz. Cihazın uç kısmında çelik helezonlu ve yay şeklindeki bölüm sayesinde suyun akmadığı ve tıkanıklığın ortaya çıktığı bölümlerde parçalama yoluna giderek suyun tekrar akışkan olmasını sağlayabiliriz. Tıkanıklık varsa genelde atık suları hızlıca kanalizasyon ile buluşamaz ve klozetten yayılan kötü kokular için çeşitli oda spreyler yada klozetiniz için ürünler almak zorunda kalabilirsiniz. Hâlbuki biz sadece 1-2 saat için kökten çözüm sunmak ile birlikte borularda herhangi bir sızıntı yoksa işlem hemen bitecektir. Maddi kayıplarınızın ilerde daha fazla olmaması için bizleri mutlaka arayınız.

Haznedar tesisatçı özellikle kış ayları ile daha fazla yararlandığımız peteklerinizi temizlerken fahiş fiyatlar ile sizleri sıkıntıya düşürmez. Haznedar petek temizliği standart bir ücreti vardır ve söz konusu işlem süresi 2-3 saat civarında olduğunu özel kimyasal maddeler ve çalışanlarımızın titizlikle devam ettirdiği aşamaları dikkate alırsak, garantili sonuç üreten firmamızın fiyat politikası da asla sizleri zora düşürmeyecektir. Genelde temizlik banyoda havlupan hatları, temiz su hattı ve klozet ile (atık suyun dışarı gönderilmesi) gibi aşamaların doğru sarmalda yapılması ile başlanır. Temizlik cihazımıza uygun kaliteli kimyasallar kullanılarak ana amacın peteklerdeki iç kirliliğin klozete gönderilmesi sağlanırken, petek içinde hava kalmayacak şekilde yeni su basılmasına da özen gösteriyoruz. Apartman sakinlerinin tek başlarına üstesinden gelemeyeceği kadar karışık olan bu sıkıntıları firmamızı arayarak aşmak ister misiniz?

haznedar tesisatçı

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93