Hekimbaşı tıkanıklık açma servisi olarak kırmadan robotla tuvalet açma, lavabo açma hizmetini vermekteyiz. Pro tesisatçı mondern cihazlarla tıkanıkık açma robotları ile hizmet vermektedir.

Kanal Açma Cihazları ile Hizmet

Hekimbaşı tıkanıklık açma çalışmalarımızda tamamen giderlerdeki maddeleri öncelikle görmek ve akabinde onlara yönelik işlemler başlatmak vardır. Sifonu veya bataryayı her defasında kullandığınızda, küvetin içindeki suyun hızlı şekilde akmadığını gördüğünüzde mutlaka borularda bir takım sorunlar vardır. Bunu uzak ve yakın ihtimal şeklinde ikiye ayırarak sizlere anlatmak istiyoruz.

Hekimbaşı kanal açma ekiplerimizce borularda herhangi tahribat veya tadilat oluşturmadan nerede ne kadar sorun var bulabildiğimizi biliyor musunuz? Su akışı duran bir tesisatta borulardaki tıkanmalar genelde olan bir olgudur. İçi atık ile dolması ve buna neden olan genelde tesisatın çeşidine yani kullanım amacına göre değişir. Tuvalet giderleri için aklınıza ne kadar atık madde ve temizlik ürünleri, kullan at şeklindeki cisimler varsa sayabiliriz. Peçeteler, ucuz havlular ve bunlara birkaç örnek şeklinde uzatılabilir. Temizlenmesi için kanal açma cihazı uygulanırken uzak ihtimal ise boruların ezilmesi veya yukarı yönlü eğim verilmesinden ötürü atık gitmemesidir. Bunun içinde en kısa zamanda düzeltmelerin direkt tadilat seçeneği masaya yatırılarak kameralı sistemler ile yapılması gerekiyor.

Hekimbaşı tıkanıklık açma hepsi bir arada çalışma sistemimiz ile sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaya devam ediyoruz. Nerede akışı duran, içinden yoğun koku gelen, hatta giderlerin etrafından, batarya kenar ve altlarından damlamalar oluşan sorunlar varsa bizleri mutlaka haberdar etmeli ve sorunu anlatmalısınız. Ekonomik şekilde onları fazla bir ücret almadan çözebilecek ender firmalardan bir tanesiyiz.

Hekimbaşı Tıkanıklık Açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93