Ihlamurkuyu su kaçağı tespiti  ile kırma dökme işlemi yapmadan kamera sistemleri ile nokta atışı tespit ve onarım yapmaktayız. Firmamızın pro tesisatçı olarak çalışma prensiplerimiz arasında geleneksel yani 10-20 yıl öncesine ait işlemler ve teknikler yoktur. Biz kalite üretmek ve tesisat sıkıntılarını tekrar oluşmamasını istiyorsak cihaz yatırımına önem vermemiz gerektiğini biliyoruz. Bu yönde adımları çok önceden attık ve zamanla yeni cihazlar alarak firmamızı desteklemeye devam ediyoruz.

Su kaçağı tespiti

Ihlamurkuyu su kaçağı tespiti firması olarak en basitinden musluk su sızdırmasından aynı ünitedeki boru hattı yada onun bağlı olduğu ana gider ve logardaki sıkıntıları bile ortadan kaldırabiliyoruz. Yağmur yağdığı yada bodrum katlarındaki giderlerin artık taşma noktasına geldiği dönemlerde atık hatlarına sular yükselmeye başlar ve temizlemesi biraz güç olabilir. Ne kadar klozetten yada lavabo giderlerinden müdahale ederseniz edin tam bir etki oluşturmaz. Bunun yerine sorunun kaynağına yani logar kısmına müdahale başlatmamız gerekli. Atık kaçaklarını gidermek için logar tıkanıklığını cihaz ile açmayı denemeliyiz ve bunu 1-2 saat içinde yapabiliriz, zaten bir süre sonra su kendiliğinden azalacaktır.

Ihlamurkuyu su kaçağı tespiti çalışmaları içerisinde faaliyetlerimiz devam ediyor ve tam hizmet, kusursuz teşhis ve onarım garantisi sunuyoruz. Profesyonel bir hizmeti herkes hak eder fakat binalarımızı korumamızda gerekir. Evinizin herhangi bir bölgesinden beton içine işlemiş suların akması ve bunun uzun süre devam etmesi, göçük tehlikesini bile gündeme getirebilir. Deprem, doğal afet, sert eşyaların taşınması ve o bölgede baskı oluşturması bile tehlikeli sonuçlar ortaya çıkartabilir. Duvardan su geldiğini yada parkelerinizin nedensiz şekilde kabardığını görüyorsanız vakit kaybetmeyin ve bizleri hemen arayın. Ihlamurkuyu tesisatçı kuruluşumuz 7/24 hizmet veriyor ve zamanın meydan okuduğu tesisatları ilk günkü gibi sorunsuz hale getirmekte yardımcınız olarak bizleri görmenizi istiyoruz.

ıhlamurkuyu su kaçağı tespiti

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93