Ihlamurkuyu tıkanıklık açma firmamızda robot cihazlar ve kamera sistemleri kullanılmaktadır 99 TL den başlayan fiyatlar. Pro tesisatçı ıhlamurkuyuda hizmetinizdedir.

Tıkanıklık Açan Tesisatçı Ihlamurkuyu

Ihlamurkuyu tıkanıklık açma eğitimli tamirci arkadaşlarımız ile tesisatlardaki hassasiyeti göz önüne alarak, işlem yapıyor ve her zaman dikkatli davranmaya özen gösteriyoruz. Ihlamurkuyu tuvalet açma teknisyen kadrosuna önem veren belirtilen adrese hızlıca gelebilen personele sahiptir. Sifon sistemlerde bazen su akışı yok denecek kadar düşük bir seviyeye ulaşabilir ve ne kadar aç kapa sistemleri kullansanız da faydasını göremeyebilirsiniz. Bunun nedeni sifon içi tıkanmalar olabilir. Öncelikle hat içine gelen su akışı durdurulur. İç kısım tek kablo ile kameralı sistem kullanılarak gözlenir. O bölgede tıkanmış hatlar varsa aynı cihaz ile başlığın değiştirilmesi yani kanalı temizleyeceği şekilde uygun koşullar oluşturularak sorun aşılmaya çalışabilir.

Ihlamurkuyu tıkanıklık açma elemanlarımız yoğun yada küçük çaplarda olan atıklara bağlı sıkıntıları hızlıca ortadan kaldırabilir. Örneğin lavabo sistemlerde yoğun bir atık kokusu gelip, sizi sıkıntıya düşürebilir. Bu durumda süzgeç altındaki boruda su düşmesi ilk akla gelendir. O bölge araştırılır ve küçük bir çukur kap konulara etrafın kirlenmesinin önüne geçilir. İçindeki su tahliye edilerek, sızıntı var mı kontrol edilir. Yoksa eğer gerekli eğim verilerek, içi tekrar su ile doldurulur, tekrar bakılır. Sorun genelde buradadır ve büyük ihtimal çözülecektir. Bazen giderin daha uzağındaki pimaş hatlarındaki sızıntıdan kaynaklı olma ihtimali de vardır ve bu kısım için kameralı araştırma yapabiliriz.

Ihlamurkuyu tıkanıklık açma servisimizi şimdi tercih edin ve atık türü ne olursa olsun her zaman hızlı ve kaliteli şekilde çözümün olabileceğini sizlere ispatlayalım.

Ihlamurkuyu tıkanıklık açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93