İstanbul Kanal açma işi yapan tesisatçılar tıkanma yapan sıhhi kanalda kalıcı temizliği zararsız ve tadilatsız sunmaktadır. Her firmada bizdeki teknoloji yoktur. Taşınabilir akıllı tuvalet kanalına bakım cihazı kullanmaktayız. Kanaldaki çap miktarı veya kullanılan tuvalet, lavabo modeli fark etmeksizin her türlü sistemde işe yaramaktadır. Çalışma esnasında lağım sularında sıçrama ve evin duvarını kirletme gibi etkiler kesinlikle olmaz.

Pro tesisatçı firmamızda kullanılan robot makineler sayesinde İstanbulun her yerinde tıkanıklık açma servisi vermekteyiz. Avrupa ve Anadolu Yakasında bulunan şubelerimizi arayabilirsiniz.

Tıkalı Kanalı Robot Makineli Açma

Duvar içine döşenmiş gider borusu düşünün. O hatta en yakının da bir tesisat ile bağlantı kurabiliriz. Lavabonun hemen altında veya kenara çekerek gider hattına ulaşırız. O kısmı çıkartıp cihazımızdan yayı göndeririz. Helezon yay ilerleme sağlar ve içerdeki maddelerde hemen etkileşime geçer. Cihaz tarafından verilecek titreşim dalgaları ile helezon yay titremeye başlayacak. Önüne ve arkasında ne kadar madde varsa içerdeki lağım sularına düşecek. En ilerdeki kısımda atıkların da hareket edilmesi sağlanması ile hızlıca içerdeki maddeler sular ile birlikte gidecek. Lavabo giderinde en ufak tıkanma yapacak atık maddelerin bile yok olduğunu düşünün. Lavabo bataryasının açılmasından sonra su yüksekliği olması ve lavabodaki küvetin hemen dolması ve gitmemesi gibi seçeneklere karşı en iyi yöntem budur.

İstanbul Kanal açma işi yapan tesisatçı firmamız tarafından tuvaletler için de aynı mantık ile aynı cihazı kullanarak müdahale ediyoruz. Zemindeki banyo gideri içinde helezon yay kullanarak sorunsuz şekilde temizlenmesi içinde bizi arayabilirsiniz. Özel gider içinden görüntü sağlayıcı kameralar ile de farklı sıhhi problemler varsa onların da teşhisini ortaya koyarak çözümlerimizi uygulamak istiyoruz.

İstanbul Kanal açma işi yapan tesisatçılar

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93