İstanbul tesisatçı firmaları olarak kırmadan kameralı sistemle su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizliği hizmetleri verilmektedir.

Profesyonel Tesisat Hizmetleri

Profesyonel tesisatçı ses yapan su sayaçları veya vanaların tam açık olmasına rağmen pek fazla suyun gelmediği ortamları rahatlıkla araştırabilir. İstanbul su tesisatı ile borudaki tıkanmalar, iç parçalardaki deformasyon, ısınan suyun sıcaklığının bozuk veya kirliliğin biraz mat olması gibi çalışmalarda ana etkenleri araştırmamızı ister misiniz? İstanbul tesisatçı her ne kadar dayanıklı ve birinci sınıf malzemeden oluşan tesisat malzemelerinin binalara yerleştirilmesi gibi girişimler olsa da zamanla mutlaka onlarında hasar uğrayacaklarını iyi biliyor. İstanbul su kaçağı tespiti ise bunu en az kırma dökme işleminde bulunarak açığa çıkartmaktır. Bazı apartmanların zemini yani yol tarafı AVM gibi alanlara aittir ve üst katı dairedir. Üst kattaki tesisat malzemesinden gelen su damlacıkları emin olun ki mutlaka gözükecek ve ilk başta duvar olduğu gibi ıslak duracak ve eğer önlem alınmazsa bu süreç betonun suya iyice doyması aşırı bir birikme ve suyun aşağıya dökülmesine maruz bırakılacaktır. Biz ise bu örnekten hareket edecek olursak o tavana ait üst kattaki bölmeye giderek ilk başta cihaz ile orada boru var mı dikkatlice inceleriz. Bulduğumuzda sızdırmazlık testlerinde kalıyorsa zaten sabitleme yaparak borudaki hasar değişimini gideririz.

İstanbul tesisatçı hizmetlerimiz arasında pimaş temizleme, gider içi kanal açma gibi fonksiyonlar vardır. Bir nevi boru içinde yıkama işlemi de denilebilir ve aynı gün içinde adreslerinize gelmekteyiz. İstanbul tıkanıklık açma ile yüksek basınçlı temiz suyun tuvaletin iç bölgelerinde ve atık oluşumun türüne göre mukayese edilerek aralıklı olarak gönderilmesini yapabiliriz. Bu sayede yükselen ve sürekli tıkanan tuvaletinize en iyi çözümü önerebiliriz.

Kaynak : http://www.tesisatci.biz.tr

 

İstanbul Tesisatçı Firmaları

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93